Reklama

Chtěl jsem, aby Messi nabídl hraní zadarmo. Ale mám ho rád, nezlobím se, že to neudělal, říká šéf Barcelony

Lionel Messi si užívá nové dobrodružství v Paříži, zatímco Barcelona, jejímž byl mnoho let symbolem, se trápí a neustále svou krizi řeší. Prezident Joan Laporta se často vyjadřuje v médiích, nyní promluvil i o hvězdném Argentinci.

Barceloně se bez Lionela Messiho nedaří. Na sociálních médiích panují místy názory, že se akorát ukazuje velikost argentinské hvězdy, když i v takto strádajícím týmu dokázala zářit.

Když byl Messiho konec v katalánském celku čerstvý, tvrdil prezident Joan Laporta, že udělal jeden z nejlepších fotbalistů historie maximum pro to, aby mohl v Barceloně hrát i nadále.

Nyní ale tvrdí něco jiného. A dost možná se tak octne pod palbou nemalé kritiky za jistou dávku naivity či drzosti.

„Když došlo na lámání chleba, doufal jsem, že dělám pro Barcelonu to nejlepší. Doufal jsem, že Leo nabídne, že bude hrát zadarmo. Samozřejmě, nemůžeme čekat, že to hráč jeho úrovně udělá. Mám ho moc rád, takže se na něj nezlobím,“ nechal se slyšet překvapivě Laporta.

Ten mimo jiné tvrdí, že má s Messim velmi dobrý vztah. Prý si byl jistý, že bude argentinské legendě Barcelona schopna dočasné hraní zadarmo kompenzovat, nicméně dle jeho slov nemohl vznášet požadavky, jelikož znal nabídku z Paříže.

Třebaže PSG tvrdí, že Messiho před vypršením kontraktu nekontaktovalo, v Katalánsku panuje opačné přesvědčení. „Leo v sobě měl touhu zůstat, ale byl na něj velký tlak kvůli nabídce, kterou dostal z PSG. Vše nasvědčuje tomu, že nabídku dostal ještě před odchodem z Barcelony,“ tvrdí Laporta.

Nechce však pošpinit Messiho odkaz. Chce, aby na něj bylo vzpomínáno jako na nejlepšího hráče v historii Barcelony. O to více pak vyvolává kontroverze a diskuse jeho vyjádření.

Zdroj: RAC1

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Šéfik Barcy má pravdu. Messi je bezcharakterní zmrd. Když byl ještě chlapečkem, tak mu Barcelona zajistila a hlavně zaplatila kvalitní zdravotní péči, kdy se z paskřivce stal trochu chlap a která určitě nebyla levná. Teď, když nasledně i díky tomu se stal nechutně bohatým, tak měl jedinečnou možnost poděkovat. Když by zůstal, tak by byl stadion neustále plný i s trojnásobným vstupným.

    • Co to meleš? Přijde ti 21 let v klubu málo? Přijde ti 34 titulů málo? Přes 600 gólů málo? Píšeš dobrou kaši, aspoň si to po sobě předtím přečti, než něco odešleš.

  2. Messi je idiot. Ale že odešel a nechtěl v tom sifl klubu hrát zadara, to se nedivím. Moc lidí zadara nemaká

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené