Chelsea opět zamítla nabídku Bayernu na Hudsona-Odoie, ke smlouvě s hráčem má klub však stále daleko

Bayern obnovil svůj zájem o talentovaného mladíka Chelsea a do Londýna poslal nabídku ve výši 22 a půl milionu liber. Blues byli opět proti, konec Callumovy smlouvy se ovšem blíží a podle Sky Sports to s jeho setrváním na Stamford Bridge zatím nevypadá moc nadějně.

Embed from Getty Images

Během zimního přestupového období byl Hudson-Odoi pro německý klub přestupovým cílem. Všechny jeho nabídky, které se pohybovaly ve výši 30 – 40 milionů liber však Chelsea zamítla a rozhodla se mladíka udržet, přestože odmítal podepsat novou smlouvu.

V Londýně skutečně zůstal a ke konci sezony dostával stále více prostoru na hřišti, než se zranil. Ani to ale Bayern, který potřebuje nahradit Arjena Robbena i Francka Riberyho, neodradilo od poslání další nabídky, tentokrát ve výši 22,5 milionu liber. Tu Chelsea také zamítla. Callum ovšem vstupuje do posledního roku své smlouvy a po sezóně by mohl odejít zadarmo.

Podle Sky Sports totiž není o nic blíže k podepsání nové smlouvy, představy obou stran se údajně značně liší. Je ale pravděpodobné, že se Blues budou snažit svoji mladou hvězdu udržet za každou cenu, jelikož se zákazem přestupů a odchodem Edena Hazarda mohou na křídlo počítat pouze se stárnoucími Pedrem a Wilianem, Pulišičem a právě Hudson-Odoiem.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.

Ostuda! Slavia prohrála na půdě Beer Shevy a zkomplikovala si cestu za postupem

Slavia nezvládla první zápas skupiny Evropské ligy. Na hřišti Beer Shevy prohrála 1:3 a výrazně si zkomplikovala cestu za postupem. O výsledku rozhodly chyby v defenzivě českého klubu.

LFA zatrhla utajený přátelák Karviné s Opavou v Polsku. Všechny týmy dostaly důrazné varování

Vzhledem k nepříznivé situaci v České Republice je dočasně pozastaven veškerý sport a fotbalové týmy trpí. Snaží se tak všemožnými prostředky přijít na to, jak nelichotivé období obejít. S jedním zajímavým řešením přišly týmy z Moravy a Slezska, které chtěly svojí přípravu přesunout do nedalekého Polska. To se ale nelíbilo ligové fotbalové asociaci, která důrazně zasáhla.