Spojte se s námi

Ostatní

“Chci vám oznámit, že mé dobrodružství v Číně skončilo,” vzkázal někdejší velký brazilský talent svým fanouškům

Zveřejněno

dne

Říká se, že se do Číny chodí kvůli penězům a fotbal je v tomto případě pro hráče až na druhém místě. Po necelých dvou letech svoji další motivaci v Číně pokračovat zřejmě ztratil brazilský útočník týmu Tianjin Tianhai a s klubem rozvázal smlouvu.

Embed from Getty Images

Bývalý brazilský fotbalový reprezentant a někdejší velký talent Alexandre Pato se rozhodl ukončit své působení v Číně. Devětadvacetiletý útočník, jenž do Číny odešel z Villarrealu, se sám vykoupil ze smlouvy a je nyní volným hráčem.

“Chci vám oznámit, že mé dobrodružství v Číně skončilo. Děkuji všem lidem, které jsem potkal. Bude se mi stýskat,” řekl Pato na závěr svého působení u čínského klubu.

Pato, jenž hrál v letech 2007-2012 za AC Milan do týmu přišel v roce 2017. Ročně si v Číně vydělal zhruba šest miliónů eur (v přepočtu 170 miliónů korun). V Tianjin Tianhai za dva roky stihl odehrát 60 zápasů a podařilo se mu vsítit 36 gólů.

Než přišel do Číny, vyzkoušel si brazilský útočník angažmá u brazilského São Paula a Corinthians, italského AC Milan, anglické Chelsea a španělského Villarrealu. Následující dny tak pravděpodobně ukážou směr, kterým se bude Alexandre Pato dále ubírat.

Reklama
1 komentář

1 komentář

  1. Radek

    18.3.2019 na 1:58

    Kéž by šel do Slavie… Příští rok Liga Mistrů, tak proč by ne? (nadsázka, humor) 🙂

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama