Chceme Součka s Králem, znělo z Ruska. Tvrdík ale jednání jasně odmítl

Pražská fotbalová Slavia je po letech, kdy byla v ústraní, opět jedním z nejlepších českých celků. Momentálně je tím úplně nejlepším, co se v České republice nachází. Úspěchů si samozřejmě všimli zahraniční kluby napříč Evropou, a tak se o fotbalisty Slavie strhává boj. Naposledy se o Součka s Králem přihlásil Spartak Moskva, který byl ale ihned odmítnut.

Embed from Getty Images

V loňské sezóně dokázali slávisté vyhrát double a dostat se do čtvrtfinále Evropské ligy, kde sehráli pěknou partii s londýnskou Chelsea. Logicky tak po hráčích Slavie pokukují zahraniční kluby.

Ze Slavie v létě odešla hned ráda hráčů, a možná i proto se o duo záložníků Souček – Král začal zajímat Spartak Moskva. Ten měl až takový zájem, že zástupci pátého celku minulého ročníku ruské ligy dorazili do Prahy, kde chtěli vyjednávat.

Tvrdíkovo vyjádření na sociální síti. Zdroj: Twitter

V noci ze středy na čtvrtek tuto informaci potvrdil na svém twitterovém účtu předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. Ten také dal světu jasnou zprávu, Souček i Král nejsou na prodej.

„Nejvyšší vedení ruského klubu navštívilo v minulých dnech Českou republiku. I při veškerém fotbalovém respektu k významu tohoto slavného klubu Slavia odmítla vůbec zahájit i zdvořilostní jednání o obou transferech. Ani jeden nyní není na prodej,“ napsal Tvrdík.

O Součka toto není první vážný zájem. Vedení Slavie už několik klubů odmítlo a jedinou šancí pro zahraniční celky je aktivovat výstupní klauzuli ve výši 15 milionů eur.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..