Reklama

Charakter Trpišovský! Po utkání místo na titul myslel na nemocného kamaráda

Jindřich Trpišovský stvořil ze Slavie vládce českého fotbalu, který vyhrál už třetí ligový titul za sebou. Žádná namyšlenost či povýšenost však není na místě, v pozápasovém rozhovoru místo rozboru tří titulů podpořil nemocného kamaráda.

Zdroj: SK Slavia Praha

Tým na prvním místě, bojovnost, jednota, srdce. Výborná parta mezi všemi hráči i trenéry a zejména pokora. To jsou znaky, kterými sešívaný tým oplývá.

Všem hráčům jde příkladem trenér Jindřich Trpišovský. Ačkoli už 42 ligových utkání v řadě nenašel přemožitele, vyhrál dva poháry a došel dvakrát do čtvrtfinále Evropské ligy, pokora ho neopouští. A nezapomíná ani na staré známé.

“Chtěl byste zhodnotit uplynulé tři tituly?” zněla otázka reportéra O2 TV. “Spíše ne, spíše bych chtěl poděkovat všem lidem, nejen za tento rok, ale za všechny 3 roky,” uvedl kouč Trpišovský

“A speciálně já za sebe bych to chtěl věnovat Láďovi Mikulášovi, kterého znám celý život, je to velký bojovník a bojuje, dodává nám inspiraci všem. Dneska jsem myslel hodně na něj, jsme spolu v kontaktu dlouhodobě, takže spíš takhle,” dodal trenér Slavie Praha.

Vladimír Mikuláš je bývalý fyzioterapeut České fotbalové reprezentace, jenž bohužel bojuje se zákeřnou a nevyléčitelnou nemocí ALS. Nemocí, při které člověk ztrácí schopnost ovládat své svaly, trpěl i bývalý fotbalista Plzně Marián Čišovský.

43letý Mikuláš se nevzdává a se zákeřnou nemocí bojuje. Každá podpora od kamarádů mu dodá psychickou sílu a trenér Trpišovský na něj nezapomněl ani pár minut po zisku titulu.

Zdroj: O2 TV Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené