Český esportový tým angažoval zahraniční hvězdy, které budou útočit na milionové odměny

Entropiq oznámil posily, které by měly stále ještě novou značku dostat mezi světovou elitu. Český esportový tým, za kterou stojí podnikatel a pokerový milionář Martin Kabrhel, podepsal pro novou hru Valorant pětičlenný tým složený pouze z cizinců.

Zdroj: entropiq.gg

Entropiq angažoval výběr pod vedením kapitána Sebastiana Trely, jenž hraje pod přezdívkou NEEX. Právě třiadvacetiletý Polák už nyní patří mezi hvězdy letošní herní novinky. Hned po měsíci hraní se dostal mezi desítku nejlepších hráčů Valorantu na světě.

„Entropiq od týmu čeká velké věci. Kluci mají dobře nakročeno se brzy zařadit mezi nejlepší evropské hráče Valorantu, hry, která už po prvních několika měsících od svého spuštění patří k předním herním titulům na kompetitivní scéně,“ zdůrazňuje Martin Kabrhel.

Oblíbená střílečka Valorant připomíná starý známý Counter-Strike. Letošní novinka na trhu se ale na rozdíl od zavedenějšího titulu nesnaží působit tolik autenticky. Prostě hraje více barvami.

Ekonomický potenciál má ale Valorant obrovský. Během prvních pár měsíců od uvedení hry na trh si úspěšné týmy z jednotlivých turnajů odnesly domů v přepočtu 17 milionů korun. Na těch nejkvalitněji obsazených podnicích se už brzy bude vzhledem ke stoupající popularitě Valorantu hrát o miliony.

„Entropiq během půl roku své existence pevně zakotvil na domácí scéně a teď nadešel ten správný čas k připravované mezinárodní expanzi. Nová akvizice je jen dalším logickým krokem k vybudování silné a úspěšné esportové organizace nejen u nás, ale také v celosvětovém měřítku,“ vysvětluje Kabrhel, který jako vůbec první z české esportové scény angažoval ryze zahraniční tým.

V Entropiqu moc dobře ví, jak velký herní i ekonomický potenciál se skrývá v týmu složeném ze dvou Poláků, dvou Rusů a jednoho Ukrajince. Vždyť výběr okolo NEEXe už má na kontě skalp britského týmu „fish123“, který patří mezi absolutní špičku. O Brity navíc hodně stojí Team Liquid. Tedy jeden z vůbec nejlepších týmů na světě, který patří mezi průkopníky profesionálního esportu.

„Chceme být jedni z nejlepších v Evropě,“ vyhlásil po přestupu Trela. „Víme o sobě, že už nyní jsme schopni konkurovat absolutní špičce,“ dodal druhý Polák ve službách Entropiqu Michał Łącki, který hraje pod přezdívkou „MOLSI“.

Polští hráči trénují i kvůli stále rostoucí a zlepšující se konkurenci až osm hodin denně společně s týmovými kolegy Vladyslavem Svistovem z Ukrajiny, a Rusy Egorem Stepanyukem a Mikhailem Fokinem s tím, že si pětice jeden den v týdnu od videoher odpočine.

A pokud by náhodou měli nové zahraniční posily problém s motivací, tak mají v Entropiqu k dispozici i mentální koučku Gabrielu Kloudovou, kterou před nedávnem černozelený tým angažoval.

Zdroj: entropiq.gg

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nedělní pád dvou gigantů – Bayern i Manchester City schytaly ostudné debakly!

Nebyl to zrovna úspěšný den pro dva z evropských fotbalových gigantů. Německý Bayern i anglický Manchester City v nedělních ligových utkáních jasně prohráli a postarali se o pořádné překvapení!

Juliska je Dukle drahá! Nájem se za poslední roky zdvojnásobil

Fotbalová Dukla Praha a pražský stadion na Julisce spolu navzájem náramně souzní. Na něm Dukla nasbírala jedenáct titulů československého šampiona, hostila velké zápasy na mezinárodní scéně včetně semifinále Poháru mistrů v roce 1967 proti Celtiku Glasgow.

Leverkusen doma zaskočil Lipsko! K bodu přispěl skvělým výkonem i Patrik Schick

Do 2. bundesligového utkání sezóny vkročil kvůli nepodařenému úvodnímu utkání v roli outsidera. Lipsko však zaskočil skvělým a atraktivním projevem, který stačil na dvoubrankovou remízu 1:1.