Česká republika se zahalila do smutku. Zemřel hokejový trenér Miloš Říha

Smutné zprávy dnes přišly z pražského IKEMU. V 61 letech tam prohrál svůj boj s nemocí bývalý trenér národního týmu pan Miloš Říha.

Na MS 2019 dotáhl rodák z Přerova národní tým až do semifinále, kde byla nad naše síly reprezentace Kanady. Měl naší reprezentaci koučovat i na MS 2020, které se však kvůli pandemii koronaviru neuskutečnilo.

Osudným se mu staly zdravotní problémy, kterým bohužel podlehl.

Poslední měsíc byl velký boj, děkuji celé rodině a všem blízkým, kteří byli při nás a snažili se ze všech sil. A tátovi bych chtěl za všechno, co dělal vždy pro ostatní, od srdce poděkovat,“ řekl syn Miloš.

Chci požádat cele hokejové hnutí, fanoušky a kamarády, aby uctili tátovu památku a vzpomínali na něj jen v tom nejlepším,“ dodal závěrem.

Zdroj: Deník sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Upřimnou soustrast rodině a vám pane trenere díky za vše co jste pro Český hokej udělal !

  2. Upřímnou soustrast rodině pana Říhy i rodině hokejové v celé zemi. Byl to mimořádně upřímný, poctivý a vysoce erudovaný člověk na svém místě. Ve svém úsilí dokázal pro český hokej udělat víc než se od něho očekávalo a než dokázalo několik jeho předchůdců. Škoda, že nemohl u reprezentace zůstat déle, určitě by šel český hokej znovu nahoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?