Česká reprezentace v Nanningu

Dnes odpoledne místního času absolvovali fotbalisté v Nanningu svůj první trénink.  Teprve si zvykají na posun času. Zítra budou hrát zápas proti Uruguayi.

Reprezentanti jsou ubytovaní v hotelu WandaRealm, kde již měli přichystanou snídani. “Dopoledne se všichni snažili dospat a trochu navodit ten sedmihodinový časový posun. Abychom se dnešek pokusili strávit jako standardní den. Hráče ve tři hodiny čekal trénink a někteří se šli podívat na zápas našich soupeřů,” říká Jaromír Šeterle, manažer fotbalové asociace.

Uruguay, proti které budou čeští fotbalisté hrát v pátek, bude mít nesmírnou výhodu, protože jsou v Číně déle než ČR. Pro české hráče je teď klíčové, jak a jestli se vůbec vyspí, protože sedmihodinový přesun je přece jen trochu znát. “Hodně se ukáže zítra ráno, kdo toho kolik naspí. Pokud dokážeme jít spát dnes večer, bude to něco neuvěřitelného,” uvedl stoper Tomáš Kalas.

“Pamatuji si, že když jsem tu byl minulé léto (s Chelsea), první čtyři dny mi trvalo, než jsem se do toho dostal. První čtyři noci jsem šel spát v pět ráno a vstával v osm či devět,” dodal hráč anglického Fulhamu.

S kluky se cítíme nějak podobně. Jsme docela utahaní, že bychom možná mohli i brzo usnout a spát celou noc. Dá se pomoci případně nějakým práškem. Bude důležité, abychom se mohli soustředit jen na náš výkon, abychom se nemuseli prát s vlastním tělem,” dodal Darida.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.

Teplice vyzvaly k rezignaci Výkonný výbor FAČR! Několikrát jsme na nekalé praktiky upozorňovali, stojí ve vyjádření

Klobouk dolů! Pavel Šedlbauer, předseda představenstva FK Teplice, se totiž rozsáhleji vyjádřil ke kauze, která nyní otřásá fotbalovým světem v České republice, a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Je Souček skutečně nový Moyesův Fellaini? Statistiky Mourinhova slova potvrzují

Tomáš Souček nadále pokračuje v budování skvělého jména v Premier League. Naposledy tak činil proti Tottenhamu, za což jej pochválil i legendární José Mourinho, který jej dokonce označil za nového Moyesova Fellainiho. Je to ale správné přirovnání?