Česká legenda League of Legends zkritizovala české fanoušky

Nejznámější český hráč League of Legends Aleš „Freeze“ Kněžínek je v herních kruzích tuzemské scény považován za esport ekvivalent Tomáše Rosického. Velmi úspěšný hráč, který se z lokálních poměrů dostal do zahraničí, kde exceloval, ale zastavila ho řada zranění, se vyjádřil k českým fanouškům, kteří oproti těm polským dokážou zavrhnout kohokoliv.

Aleš natočil patnáctiminutové video, kde rozebírá především to, jak fanoušci nakládají s fakty, že tým CZC.eSuba skončil v základní části European Masters bez jediné výhry.

„V té době, kdy eSuba hrála EU Masters, jsem pořád slyšel jen hate na Danyho. Jak si ten hráč má zahrát?“ řekl ve videu a přidává vlastní zkušenosti o jeho hraní na lokální úrovni v loňském roce.

„V době, kdy jsem vypadl z LEC, jsem si řekl, že si dojdu pro zábavu zahrát Hitpoint ligu. Jeli jsme na Hitpoint, skončili jsme druzí a takový hate, co já jsem dostal za to, že jsem skončil druhej?“

Celé video aktuálně rezonuje na česko-slovenské esport scéně a vyjadřují se k němu například hráči či komentátoři.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?