Česká fotbalová legenda vstupuje do eSportu! Vladimír Šmicer se stal ambasadorem jednoho z největších týmů u nás!

Vladimír Šmicer patří k největším legendám českého fotbalu, ale své si chce říct i na poli virtuálním. Spojil se totiž s jedním z největších esportových týmů u nás, Entropiqem. Nejvíce se nový investor zapojí do sekce virtuálního fotbalu FIFA, kam přichází i do nově vzniklé akademie syn legendy sešívaných, Jiří Šmicer.

Zdroj: entropiq.gg

Tým Entropiq patří již dlouhodobě k největším eSportovým týmům v České republice a nezaostává ani v odvětví fotbalového simulátoru, FIFě. Tam patří k nejlepším hráčům například RIIJK nebo Huhnak. Právě první jmenovaný se účastnil krátkého klipu, ve kterém Entropiq oznámil nového investora.

„V týmu Entropiq vidím obrovský potenciál, můj syn je navíc fanouškem fotbalového simulátoru FIFA a vstup do tohoto odvětví tak pro mě nebyl příliš těžkým rozhodnutím,“ vyjádřil se na toto téma vítěz Ligy mistrů. Bývalí český reprezentant již odmala propadl hrám, a tak má v plánu své hráče podporovat osobně i na mezinárodních turnajích.

„Hrál jsem vždycky, odmala. Baví mě to čím dál víc, možná jsem na tom i trochu závislý,“ vtipkoval Šmicer, když odpovídal novinářům. Mimo něj vstoupí do řad Entropiqu i jeho syn Jiří Šmicer. Ten se připojil k nově vzniklé FIFA akademii, ze které by se časem mohl propracovat až k profesionálnímu esport hráči.

Použité zdroje: entropiq.gg, idnes.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.