Češi jsou ve finále MS 2017 v Malém fotbalu

V nočních hodinách se podařilo našim fotbalistům probojovat do finále MS v Malém fotbalu.

Po jasně vyhrané skupině, kdy jsme přešli přes týmy Francie, Austrálie a Argentiny jsme v osmifinále porazili věhlasnou Brazílii, a poté ve čtrvtfinále, ve vyrovnaném zápase, pravidelného soupeře Maďarsko.

V semifinále čekalo Španělsko a po boji se naši hráči prosadili i přes tohoto silného soupeře.

Dnešní noc čeká finále s týmem Mexika a zcela jistě nejsme bez šancí na vítězství a zisk zlaté medaile v tomto mladém, ale stále populárnějším, kolektivním sportu.

A je nutno vyzvednout slovo kolektivní. Zde v tomto složení se velmi pozitivně objevuje na všech frontách. A fotbalovému umění hráčů, přidané bojovnosti, zastoupení jeden druhého, po viditelné napojení trenérů a celého  nevelkého  kolektivu, po generálního managera, Luďka Zelenku, který s tímto týmem a fotbalem žije, je dobré hluboce smeknou a přát další úspěchy.

Ten velký se může dostavit již dnes na pláži v Tunisku, na přilehlém hřišti, kde hrají velké finále v Malém fotbale.

Hodně štěstí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.