Reklama

Čerstvý mistr Slavia jede na Hanou! Je ještě o co hrát?

V lize už mají fotbalisté Slavie jisté první místo, proto se nabízí otázka, s jakou motivací míří sešívaní do olomoucké metropole? Slávisté určitě budou chtít uhájit neporazitelnost a prodloužit rekordní sérii bez prohry.

Zdroj: SK Slavia Praha

Ligový zápas se odehraje na Hané v neděli podvečer v 17:00. Slávisté mohou opět vylepšit československý rekord a prodloužit neporazitelnost. Domácí Sigma bude v tomto zápase hledat motivaci velmi těžko, jelikož letošní ročník nedopadl příliš dobře a navíc je jisté, že tým v dalším ročníku nepovede současný trenér Radoslav Látal.

Sigma se utká se Slavií podruhé v krátké době. Před devíti dny nestačila na slávisty ve čtvrtfinále poháru a sešívaní vyhráli jednoznačně 3:0. Navíc olomoucký Kryštof Daněk poskytl pro klubový web velmi odevzdaný rozhovor.

„Zápasy se Slavií jsou ohromně náročné, to jsme si ověřili v nedávném pohárovém střetnutí. Bude důležité brzo neinkasovat, když se nám to povede, dá se s ní hrát,“ řekl.

Slávistický trenér Jindřich Trpišovský jede každopádně na Andrův stadion vyhrát a v rozhovoru pro klubový web řekl:

“Máme možnost dokázat další unikátní věci, projít ligou bez porážky, a tohle bude důležitý krok. Motivace je velká, což jsme ukazovali ve všech zápasech.“

Utkání se odehraje za přítomnosti při maximální povolené kapacitě 10 % z celkové kapacity stadionu (celková kapacita stadionu je 12 474 sedadel). Souboj Sigmy a Slavie bude také možné sledovat živě na stanici O2 TV Sport.

Zdroj: SK Slavia Praha, SK Sigma Olomouc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Slavii o nic nejde a bude zřejmě v lize dávat možnost hráčum kteří nejsou ani zdaleka tak vytíženi jako těch 13-14 hráču kteři odehráli spousty zápasu a minut – což je logické i s výhledem na finále Mol cupu kde bude chtít mít pan trenér Trpišovský k dispozici odpočatou nejsilnější sestavu .

  2. Slavie má jako jediná v lize vítězného ducha a nemyslím si, že by na Sigmě chtěla ztratit neporazitelnost. Je pravda, že proti sešívkam se snaží všichni hrát o lepší angažmá, ale pan Trpisovsky má zájem jen o Danka. Houska bude rád, když se vůbec někdo ozve a zbytek se bude dál flákat a čekat na zázrak.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené