Čeká Conora McGregora zbytek roku ve znamení trilogií?

Conor McGregor rok 2021 nezahájil tak, jak by si představoval. Právě naopak. Během zápasu s Dustinem Poirierem byl již ve druhém kole knokautován a třebaže respektuje výsledek zápasu, touží po třetím vzájemném souboji. A nemuselo by to být jediné dovršení trilogie.

Zdroj: instagram.com/thenotoriousmma/

Ještě před týdnem by to jen málokdo předvídal, nicméně nyní to není vyloučeno. Conora McGregora může čekat zbytek roku 2021 ve znamení dovršení trilogií.

Prohru s Dustinem Poirierem sice respektuje, ovšem přál by si co nejrychleji další vzájemný zápas. Nestane-li se tak, hrozí prý jeho odchod z MMA do boxerského prostředí.

Není vyloučeno, že by s dovršením trilogie mohl Poirier souhlasit. Zajisté by rád porazil Conora McGregora podruhé a utnul tak veškeré spekulace, že Ir zrovna neměl svůj den či že se jednalo o překvapení.

Ještě před zápasem McGregora s Poirierem se mluvilo o dovršení jeho trilogie s Natem Diazem, který ještě nedávno byl trilogii nakloněn. Velmi pozitivně se k třetímu vzájemnému zápasu stavěl i McGregor.

Jenomže poté, co Ir prohrál s Poirierem, vyzval Diaz právě přemožitele Conora McGregora. Poirier se pak nechal slyšet, že o zápas s Diazem už dlouho stojí a dá se tedy čekat, že nám tato trojice obstará krásný rok 2021, ať už v jakýchkoliv zápasech.

Zdroje: UFC

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.