Reklama

Carzzy po výhře nad PSG Talon: Očekával jsem jasný stomp

MAD Lions začali MSI demolicí nejlepšího tchajwanského týmu. Carzzy skončil se skóre 9/1/9 na svojí Tristaně a nutno dodat, že toto vítězství sám očekával.

Zdroj: Playzone

Český hráč Matyáš “Carzzy” Orság včera dokázal získat společně se svým týmem první vítězství na MSI 2021. Po výhře se Carzzy vyjádřil k výsledku zápasu a ke svému výkonu pro Inven Global.

Gratulace k první výhře na MSI. Očekávali jste takto jednostranný zápas? Pokud ano, tak jaké byly hlavní faktory vedoucí k takto přesvědčivé výhře proti PSG Talon?

“Abych k Vám byl upřímný, tak jsem takový stomp očekával, teď spolu jako tým hrajeme opravdu skvěle, myslím, že teď máme formu. Máme stále co zlepšovat, ale i tak hrajeme nejlepší hru, co jsme kdy hráli. Takže jsem očekával jasný stomp.”

Teď k Humanoidovu Realm Warpu do fontány PSG Talon za získáním posledního killu. Bylo to něco, co jste plánovali, nebo to bylo spontánní rozhodnutí?”

“Myslím si, že tohle nejde úplně natrénovat. Humanoid prostě řekl: ´Zabijeme ho v bázi, zaultím nás tam´ a tak se taky stalo.”

PSG Talon vás zaskočili hned na levelu 1. Nejen, že se vám povedlo to odrazit, ale dokonce jste po těch prvních minutách získali obrovský náskok?

“Očekávali jsme, že na nás půjdou invade, bohužel pro nás jsme odešli 2 vteřiny před tím, než přišli. Byli jsme vyzoněni od vln minionů, protože jsem musel jít zpět do báze. Přišel jsem o zkušenosti asi ze tří minionů, což není nejhorší. Jakmile jsme dostali level dva, tak hráči PSG udělali chybný pohyb do řeky, tak jsme je prostě zabili, protože tam v tu chvíli být neměli.”

Očekávali jste, že to bude jasný stomp, což taky byl, ale PSG měli být vašimi největšími konkurenty v boji o první místo ve skupině. Hráli dnes PSG podprůměrně, nebo jste o tolik lepší než zbytek skupiny?

“Rozhodně si myslím, že to bylo horší než jejich normální výkony, což by mohlo být tím, že hrají s náhradníkem. První hra pro ně byla trochu drsná, ale myslím si, že jsou lepším týmem, než co nám ukázali dnes a těším se až si s nimi zahraji, když budou v lepší formě.”

Děkujeme za rozhovor Carzzy, je tu něco, co bys chtěl vzkázat fanouškům MAD Lions?

“Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za to, jak nás podporují a doufám, že to tak bude pokračovat.”

Již dnes v 19:00 můžete sledovat snažení dvou českých hráčů v barvách MAD Lions proti Instanbul Wildcats.

Zdroj: Inven Global

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Bára Votíková se stává ambasadorem týmu Sampi Jakuba Jankta

Profesionální esportový tým Sampi.Tipsport oficiálně přivítal ve svém dresu dva nové ambasadory. Jedním z nich je i opora ženského týmu SK Slavia Praha Bára Votíková, oblíbená influencerka a YouTuberka.

První esport televizi ChuckTV už naladíte i v Česku

Nová hybridní televize CHUCK TV zahájila své vysílání pro všechny příznivce her, esportu a technologií. Televize již delší dobu vysílá v online prostředí,...

Až 41 % herních účtů na platformě Sony PlayStation vlastní ženy

Herní průmysl je momentálně tím největším zábavním odvětvím na celém světě. A jak jsme si v době COVID karantén zvykli, láká nejen muže, ale také ženy.
Reklama