Reklama

Bylo to hodně vyhecované, stěžuje si mladoboleslavský Daniel Pudil na finále Tipsport Malta Cupu

Byla to nakopávaná z jedné strany na druhou, zápas nebyl koukatelný. Avšak hodně vyhecovaný,“ ohodnotil mladoboleslavský Daniel Pudil finále Tipsport Malta Cupu, v němž jeho tým porazil po remíze 1:1 Zbrojovku Brno na střely ze značky pokutového kopu.

Zdroj: fkmb.cz

Byly to při penaltovém rozstřelu velké nervy?

Vůbec ne, sponzor potřebuje vítěze, tak ho dostal. Celé utkání bylo spíš vysmáté, ale ta zranění nás mrzí. Už na začátku zajeli do našeho Pecha, což ovlivnilo celé utkání. Jde pořád o přípravu, to by se nemělo stávat.

Jak to se zraněnými vypadá?

Pech má oteklý kotník, nemůže na nohu došlápnout. Asi nějaký výron. Proti Dunajské Stredě hrál skvěle, byl blízko základní sestavě. Střídal i Klíma, ale ten už měl lehčí problémy během týdne. Myslím, že bude brzy v pořádku.

Komličenko odešel do Ruska, Matějovskému se přetrhla Achillova šlacha, teď další marod. Jaký je to pocit, když spoluhráči odpadávají?

Každý to řeší, není to nic příjemného. Ale zase ti mladší, co jsou tady, mají příležitost oťukat se a jít i na ligu. Bavíme se o tom, máme porady, snažíme se jim i pomoci. Ale na druhou stranu je nechceme stresovat, že přijde odpovědnost, musí na ni nejprve dozrát.

Mužstvo posílil stoper Ondřej Mazuch. Bude přínosem?

V naší situaci je každý, kdo přijde, velká pomoc. Ondru znám dlouho, byl v zahraničí, je to jistě velmi kvalitní hráč. Dlouho ovšem netrénoval, až se dá dohromady, měl by nám pomoci.

A co Komličenko. To je obrovská ztráta, ne?

Tak to je, že hráči odcházejí a přicházejí, nedá se na to vymlouvat. Máme další útočníky, kteří by ho měli dokázat nahradit a věřím, že ho nahradí.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené