Byla Fillova červená karta oprávněná? Podívejte se na jeho loket na Bořila

Slavia Praha ve 22. kole FORTUNA:LIGY přivítal Baník, který čekal první zápas pod novým trenérem. Ondřej Smetana ale mohl všechny taktické plány hostů vyhodit do koše už ve třetí minutě, hloupě vyloučit se totiž nechal Martin Fillo.

Zdroj: SK Slavia Praha

Nový trenér Baníku Ondřej Smetana by si jistě dokázal představit tisíc lepších způsobů, jak začít nové angažmá. Zradil ho ale jeden z nejzkušenějších hráčů na hřišti, Martin Fillo.

Balón měl Ondřej Kolář, pravý bek či záložník Baníku se však začal postrkovat s domácím kapitánem Janem Bořilem. Strčil do něj poprvé, podruhé a potřetí přidal i loket.

To už nevydržel hlavní sudí Ondřej Pechanec a ostravskému fotbalistovi ukázal rovnou červenou kartu. Na světelné tabuli přitom svítil čas 2:24.

Martin Fillo má přitom problémy s disciplínou poměrně často, letos nasbíral 3 žluté a jednu červenou kartu.

Loni přitom žlutých napomenutí viděl 7, o rok dříve dokonce 9. Minulou sezónu navíc také musel opustit hřiště předčasně.

Zdroj: Livesport, Twitter – Piotr

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

   • Viděl jsem nejsem Slávista ,nebyl to loket byla to ruka ,když se otáčel čekal míč,neříkám ,že nemohla červená zůstat ,ale s chováním cholerického Fila to nemá souvislost! Ten reagoval loktem a mí č byl úpně jinde,tak se chová celá léta Ostrava mu sedí.

    • Otáčel se,když čekal na míč??? No to asi né. Míč byl v tu dobu u Koláře a ten se chystal rozehrát na druhou stranu. Filo je zákeřný hráč a tohle byl jasný úmysl.

   • Souček dal obránci loktem přímo do obličeje. Fillo Bořila plácnul za pravým uchem. Bože ty jsi jel…

   • Ty se k fotbalu vůbec nevyjadřuj, protože nevíš o čem ta hra je. Souček trefil hráče, který mu nečekaně naběhl za záda a Souček o něm nevěděl. Fillo masíroval Bořilovi záda a když pořád nereagoval, tak zkusil trefil loktem krk. To všechno proběhlo mimo hru, kdy míč byl úplně někde jinde. A protože rozhodčí Pechanec byl při zákroku několik kroků naproti, tak Filla zcela po právu vyloučil. Ten může být velmi rád, že dostal od Disciplinární komise jenom 2 zápasy stopku, protože většinou za fyzické napadení protihráče se dávají větší pálky. Asi zapracovala zákulisní dohoda.

  • Fotbalisti jsou uplakánci, Fillo byl vytočený, že mu Bořil clonil před gólmanem, strčil do něj, ten se skácel jako by mu někdo prostřelil koleno. Od rozhodčího, ve třetí minutě utkání to bylo hodně necitlivé, volil bych určitě žlutou, utkání ovlivnil.

   • Přesně popsáno, Bořil mu branil v napadání Koláře, tady rozhodčí hrube ovlivnil cely zápas.

  • Bořil dle mého názoru není fotbalista. Hodil by se do divadelního souboru, který vede Lafata.

 1. Fillo je psychopat, kazdej zapas proti Slavii nebo Sparte je na cervenou. Jakmile vidi ve znaku Praha, tak ma rudo pred ocima

   • Bořil není tvrďák, ale zákeřňák. Tvrďák umí rány přijmout, on je jako malé dítě a po každém kontaktu simuluje.

   • Filo Bořila v souboji bez míče praštil do obličeje. Ten tomu přidal a zahrál to pro rozhodčího. Souhlasím tvrďák by to ustál. Proč by tomu nepřidal pokoulí se a Filo jde do kabiny. Filo jde do souboje jak blázen musí se ovládnout. V kabině by to měl pořádně schytat. Takhle týmu nepomůže. Protihráč na takový zákrok čeká a pak tomu přidá.

   • Boril je Curak,tohle nebylo na červenou kartu ,maximálně na žlutou…Rozhodci ovlnil celý zápas…Ja jsem v tom úmysl neviděl…Jestli Slavie chce tímto stilem vyhrát ligu,tak velká gratulace predem

  • Ty jsi pěkny pako Fillo jeden z nejlepších v Baníku,by toho vašeho levého beka uběhal tak musel ven.

  • ano, rozhodčí to na příkaz Tvrdíka udělal jak nejlépe mohl. Hned jak viděl, že se jedná o Filla, tak jednal. Tam nikdo u Filla nebude (při jeho tvrdé hře) pochybovat o tom, že měl dostat červenou.
   Ale proč to tak nešlo i ve stejném zápase u Kuchty, nebo minule u Bořila s Jabloncem? (hra ramenem do obličeje jabloneckého obránce). Holt ono se to tomu pr…ti hraje dobře, když ví, že vyloučený nebude.

   • Když někdo stojí jak ho chceš udeřit ramenem? 🤔😀 To je to samé jako když velký hráč natáhne nohu a chce zachytit balón v letu a malý hráč se předkloní a jde tam hlavou 🤷‍♂️ tohle by už měli taky přestat pískat protože ten hráč nad tím nepřemýšlí jde si pro zranění sám.

 2. dlaň ruky je loket? fillo to má ale v hlavě vyorané,ale za toto červená počkej bořile ve skotsku tam budeš ležet pořád

 3. Ano, Martin je divočák, jsou v něm vidět ty slovenský kořeny, ale sešívka padal jak šraňky. Ubohost, pěkný tyátr.

 4. Bořil je chcípáček, jenom bulí když se někdo o něj otře ,sám je to největší zákeřný prase, už aby přišla ta karma, on ho někdo přejede ,jak říká Poborák, otočit koleno a je klid!!!!!

 5. Sotva se dotknul jeho hlavy a on musí spadnout a ležet jako po KO? Když trest pro Filla, tak zároveň trest i pro blba Bořila. Každý si pak rozmyslí, jestli bude simulovat.

   • To není fňukání, s Petrem souhlasím, teatrální pády by měly být za žlutou i v případě, že hráč byl opravdu faulován.

  • Pánové tohle je boj s větrnými mlýny. Jako sudí nemáte žádnou možnost posoudit intenzitu zákroku. Natož pak posoudit jestli to hráče fakt bolí nebo ne. Každý má práh bolesti jinde. Ano jsou tací jako Neymar co umírají po každém dotyku protihráče. A pak máte takového Zavadila, kterému otočili koleno, a on i přes bolest se snažil situaci dohrát. Až když na nohu došlápl tak zjistil že to nepůjde. A stejně se našli idioti co volali po trestu za simulování, “protože nespadl na zem hned”.
   Ani VAR vám nepomůže, ten by sudího upozornil jen při zjevné situaci. Posoudit intenzitu zákroku není v jeho popisu práce. Jediné co jako sudí můžete je si zapamatovat o jakého hráče šlo a myslet na to při dalším souboji.

  • Máš pravdu. Pravidla jsou že nesportovní chování úder rukou do obličeje červená. Nesportovní chování nafilmování faulu max. žlutá.

 6. Je to magor, není co řešit. Ani to jestli to boril přihrál či nikoliv, tohle by proste neměl dělat obzvlášť když byl balon úplně někde jinde

  • Jojo to urcite ty sasku… Zoufalej banik mel jednu strelu na branu a hned by porazel Slavii… tyvole vy jste hrozny fnukny.

  • Komunistům klesá forma tak se jim musí pomáhat aby si vysockovali další titul. Pak zase příde mydjtyland nebo tiraspol a budou bulet jak želvy mindža.

 7. Potkaly se největší prasata ligy. Dvě zákeřná hovada co sice prasí, ale po každém zákroku na ně se válí jak v posledním tažení. Redka pro Filla v pohodě, jen Bořil měl jít s ním. Vždyť mu nastavil loket úmyslně první, ovšem slavii se teď píská stejně jako Plzni v době Berbra…

 8. Je fakt, že Fillo byl v tom “pošťuchování” mnohem aktivnější. Ale! Vytáhněte všichni hlavy z p…., protože loket tam byl maximálně do ramene, po kterém mu paže sjela do obličeje, a to zase maximálně nějakým tím prstem. Myslím si, že ten “dotek” byl pouze nepříjemný, bez větší razance. Bořil je komediant, cítil dotek, skácel se jako po knokautu.

 9. Rozhodčí to sice ze své pozice neviděl. Ale pokud někdo po shlédnutí záběrů tvrdí, že ho zasáhl loktem, tak by se měl léčit u očního.

 10. To je “hraní fotbalu”,jednou ty, podruhé já. Proč to řešíte tvrďáci, píská to rozhodčí.

 11. Potkali se 2 magoři. Filo a Bořil jsou zákeřní a nejméně sympatičtí hráči v lize. Bořil je navíc uplakánek. Tady to byla taková oranžová. V pohodě si to rozhoda obhájí. Ale to filmování od Bořila bylo stejně nechutné jako samotný loket v obličeji. Kor když Bořil rozdává mnohem horší věci a rozhodčí to dlouhodobě přehlíží.

 12. I jako Baníkovec si dokážu teoreticky představit za toto červenou, ale potom Kuchta měl jít taky (to nemluvím o jiných jeho etudách)

  • Nejvíce smrdí Hradní zemanovsko-čínská bolševická Slavia .
   Flusanec na ty kolaborantský šmejdy !

  • Hlavně že nesmrdí krvavé čínské prachy. 😉 Taky že nevadí mafián Tvrdík a zmanipulované losovačky. Děláš pravým slavistum ostudu!

 13. Tak ránu loktem jsem tam neviděl, ale nějakého buzerantského fotbalistu, co se lepí na druhého jo.

 14. boril je tvrdý a dúrazný obránce, nepříjde mi, že by byl záludný, někdy trochu provokuje.
  retardování příznivci rudého cirkusu ho dávají do stejné sorty jako např. fillo, krejčí ml. ,
  ale bořil je jinde. sehrál spoustu zápasů v evropě, kde rozhodčí nepřipískávají slávii
  a červené karty nedostává, proč asi, protože se nedopouští zákeřných faulů !!!
  je to kapitán špičkového týmu a to zavazuje.

 15. Tak to vubec nebylo na červenou,to bych dal radči tomu Bořilovi zato hereství jouda Slávistickej

 16. Strašlivý úder loktem tak na proražení lebky. Divím se, že to vůbec Bořil přežil… Žlutá o.k., ale červená, to je výsměch. Podpora rozhodčích se zřejmě přesunula z nejmenovaného klubu, který vyhrával ligu před pár lety na aktuálního “neporazitelný” tým :-((.

 17. Bořil a Fillo si nemají co vyčítat.Jinak si vzpomeňte na stokilového Horváta a padesátilkilového slávistu,který tak mocně Horváta fauloval,že ten se válel po trávníku do té doby,než slávista dostal črvenou.Pak byl okamžitě zdravý.Je to věc rozhodčích.Jakmile se hráč začne po hřišti překulovat,je to hrubé nesportovní chování a má dostat červenou.Je sranda,když se hráč vykulí ze hřiště,podívá se a honem se koulí zpět do hřiště.Je to součást trenérovy taktiky a místo fotbalových dovedností trénují pády,aby vypadaly jako úmyslné.Proto je úroveň českých hráčů nízká,ale podvody na hřišti jim jdou perfektně!

 18. Červená Filovi je v pořádku, ale na druhou stranu jí měl dostat Kuchta i Kolář. Nejlepší hráč Slávie byl Pechanec.

 19. Červená byla přísná, žlutá by stačila, což nemění nic na faktu že Filo je hlupák, Bořil simulant a Pechanec prodejný zmetek.

 20. Druhý zápas se estébácko čínskou bandou pražských pederastů a druhý zářez prasaty (nelze je nazývat rozhocčími)-v Ostravě Hrubeš,včera Pechanec!Proč nevyloučil Kuchtu(stejný zákrok),či toho degenera se zapadlýma a krví podlitýma očima Koláře,který nešel po míči,ale po hráči Sorovi-ještě že ten je nejrychlejším hráčem této zkorumpované Kapr ligy

 21. Podle mě úder loktem šel na rameno a hřbetem ruky ho trefil asi do ucha.V žádném případě to nebylo na ČK.Bořil to hodně přihrál a měl by dostat stopku na dva zápasy

 22. Filo je uplně stejný magor jako Bořil, oba dva zákeřný prasata, Bořil má jenom výhodu, že mu rozhodčí mají zákaz dávat červený karty.

 23. Ten Bořil je pěkný herec, zajímavé je to, že Slávistum je nyní pískáno vše ve prospěch, daleko horší faul, který Bořil udělal v zápase myslím s Jabloncem vůbec nebyl posuzován, takže kdo tady neustále napadá Spartu tek je pěkný debil, podívejte se na sešívance jak jsou politicky na výši, nejdřív ministr Řebíček, teď bývalý ministr Tvrdík a bývalí opilci Vondra a spol

 24. Jen jestli ono to nebylo tak že Filo provokoval Bořila a čekal že mu ji mázne a pak ten loket zvedl vysoko. Každopádně ho trefil do hlavy a za ten debilní úder dostal oprávněně redku.

 25. Taky jsem baníkovec ,ale to rozhodně na hřiště nepatří. Oslabil mužstvo , a to je neomluvitelné. Trenér a vedení klubu by mělo okamžitě ho přesunout do bečka a finanční postih tak ,aby to bolelo. Hráč který má problém s morálkou nemá na hřišti co dělat. Fanoušci nedívejte na jiné kluby a hráče ,víte té hrubosti a faulu které jsou za hranou je hodně.

  • Souhlasím, Filo udělal hovadinu a pak se diví, žlutou by za to mohl dostat tak leda v souboji o míč ale ten byl úplně jinde a že to hráči přihrávají? To dělají všichni i Filo tak proč se diví. Jen oslabil tým. Kdyby byl šikovnější mohl jen o Bořila lehce škrtnout a upadnout a rozhodčí by ještě pískl Bořilovi bránění ve hře protože se před tím prvním střetem naklonil, asi čekal ránu.

 26. Ldyz to sleduji krok po kroku, tak tam zasah do obliceje vubec nebyl. Hlavne rameno a zada nejsou oblicej. Ale jak vime tak kopacky hraji velke divadlo pri kontaktu s protihracem, narodni divadlo jim zavidi. A VAR asi zrovna nebylo v akci.

 27. Zboril kdyby nebyl kapitan.tak by musel ukoncit svou zakernou karieru fotbalisty, protoze, by byl pokazde vyloucen.

 28. Fillo chtěl potrápit Koláře a Bořil ho blokoval jako 1. /nedovoleně a bez míče/. To co bylo potom je Fillova chyba /oplácel / a Bořilova parketa – přihrál to.

 29. Já mám takou zkušenost, že fotbal je stále méně sledován. A není to kvůli faulům typu Fillo, ale kvůli teatrálním vystoupením, které předvedl Bořil. Za mne by se měl Bořil všem omluvit,
  smutné je, že jsem ho měl rád pro bojovnost a styl hry obránce, ale nyní u mne skončil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kúdela je zpět! Proti Liberci podal výborný výkon a gólem rozhodl o výhře Slavie

Slavia zvládla zápas v Liberci a do Prahy si odváží všechny tři body. Jediný gól vstřelil z pokutového kopu Ondřej Kúdela, jinak byl zápas hodně soubojový a mnoho šancí k vidění nebylo.

Velký fotbalový zvrat! Nejlepší kluby Evropy se dohodly na vzniku Superligy

Fotbal již nebude takový, jaký ho známe. Kvůli lepším finančním možnostem se nejlepší evropské kluby dohodly na vzniku Superligy, která jim nabídne zajímavou konfrontaci a mnohem vyšší výdělky.

Třineckou ocel se pokusí překousnout Bílý Tygr. Startuje finále Extraligy!

Od posledního finálového utkání v české Extralize uběhlo už 721 dní. Ani po tak dlouhé době si však nebude vrchol sezony užívat někdo jiný. Třinec a Liberec spolu svedou další válku o Masarykův pohár. Kdo je favorit?