Byl bych radši, kdyby se začalo už teď. Návrat do Sparty je pro mě obrovská motivace, říká Filip Havelka

Připravili jsme si pro vás rozhovor s Filipem Havelkou, kmenovým hráčem pražské Sparty, který však v současné době hostuje v Českých Budějovicích.

zdroj: dynamocb.cz

Jak probíhaly individuální tréninky?

Individuální tréninky probíhaly asi jako u všech klubů. Dostali jsme od klubu podklady k tréninkům, které jsme museli splnit. Víceméně se jednalo hlavně o nějaké běhaní, s tím, že pokud měl někdo možnost trénovat někde na hřišti, byla tam i varianta nějakého tréninku s míčem.

Fanoušci Dynama vybrali jako nejhezčí gól Váš zásah do sítě Mladé Boleslavi. Jaký je to pocit?

Jsem moc rád, že se jim nejvíce líbil právě můj gól, potěší to. Je pro mě ale mnohem důležitější, že ten gól padl v utkání, které pro nás bylo hodně důležité směrem ke vstupu do jarní části.

Jste rád, že má Fortuna liga začít již 25. května?

Byl bych radši, kdyby se začalo už teď! Ale samozřejmě čím dříve to začne, tím lépe. Všichni už se nemůžeme dočkat, až zase začneme hrát zápasy.

V současné době jste na osmém místě. Co je Vaším hlavním cílem?

Náš cíl je určitě hrát co nejvýše to půjde. Máme dobrou pozici, abychom se poprali i o první šestku.

S kým si v kabině rozumíte nejvíce?

Rozumím si se všemi! Máme výborný kolektiv a myslím, že to je vidět i na hřišti. Kdybych měl ale vypíchnout jednoho hráče, tak by to byl Denis Granečný, se kterým se známe už dlouho z mládežnických reprezentací a býváme spolu vždy i na pokoji.

Těšíte se na návrat do pražské Sparty?

Zatím to vypadá tak, že bych se do Sparty měl vracet do přípravy a samozřejmě je to pro mě obrovská motivace! Sezona ale ještě neskončila a já se momentálně soustředím na to, abych podával dobré výkony v Českých Budějovicích. Co bude v létě se snažím moc neřešit.

Jak moc by Guélor Kanga scházel Spartě?

Guélor Kanga je za mě jeden z nejlepších hráčů v české lize a má Spartě herně co nabídnout. Pokud by ve Spartě nepokračoval, tak by česká liga přišla o skvělého fotbalistu.

Co říkáte na prohlášení Aleny Schillerové? Vy osobně si o příspěvek pro OSVČ zažádáte?

Úplně bych se k tomu prohlášení nechtěl vyjadřovat. Zaregistroval jsem, že paní Schillerová svůj výrok dokonce přehodnotila, takže už bych to nechal být.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Filipe držim palce ať těm “odbornikum” dokážeš že si Sparťanský dres a místo v A tymu zasloužíš více než spousta těch přeplacených dřevaku kteři tam stále jsou byť na Spartu nemají !!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sparťanské béčko válcuje ČFL! Kdo jsou největší hvězdy týmu směřujícího za postupem?

Loňské znovuobnovení B-týmů se nese velké oblibě, talentovaní mladíci mají totiž možnost poměřit své schopnosti v dospělém fotbale.

Soupeř Slavie se naladil na Play-off Ligy mistrů výhrou

Dánští šampioni, kteří stojí v cestě pražské Slavii za vysněnou účástí v Lize mistrů, v sobotu zvítězili na domácí půdě v rámci 3. kola dánské Superligy 1:0 nad Randers.

Sparta musí posílit! Na dvou postech má nedostatečnou kvalitu

Sparta vyhrála i v pátém kole a jako jediná z ligy je dosud stoprocentní. Přesto se nedá říci, že by vše bylo růžové. Výkony sparťanů i přes výhry nebyly optimální a ukázalo se, že dva posty je jednoznačně potřeba posílit, pokud chce nadále bojovat o titul a uhrát dobrý výsledek v Evropské lize.