Spojte se s námi


Bojové sporty

Bude mít Česká republika evropského šampiona v boxu? Ducár bude v Anglii čelit neporaženému soupeři

Vasil Ducár před sebou má další velkou sportovní výzvu. Už v sobotu jej v Anglii čeká souboj o titul evropského šampiona v boxu v organizaci IBF. Soupeřem mu bude dosud neporažený Jordan Thompson.

Publikováno

dne

Vasil Ducár před sebou má další velkou sportovní výzvu. Už v sobotu jej v Anglii čeká souboj o titul evropského šampiona v boxu v organizaci IBF. Soupeřem mu bude dosud neporažený Jordan Thompson.

Nejlepší boxer v České republice, obrovský profesionál a příkladný sportovec. Vasil Ducár je mimo jiné také policistou u zvláštních jednotek. Za sebou už má nejeden velký zápas a nyní před ním stojí další výzva.

Moravský rodák ze Znojma se již v sobotu představí v další titulové bitvě. Poté, co v březnu v Dubaji v souboji o interkontinentální titul křížové váhy v organizaci WBA nestačil na šampiona Mikea Pereze, jej čeká bitva o evropský titul organizace IBF.

Po prohře s Perezem si Ducár spravil chuť i náladu v červnu, když právě v rodném Znojmě porazil Marka Procházku a potvrdil, že lepšího boxera v našich končinách nenajdeme.

V sobotu v anglickém Sheffieldu vyzve Jordana Thompsona, který aktuálně drží skóre 13:0. Může se tedy stát prvním, kdo jej porazí. Jedná se však o těžkého soupeře.

Server Kaocko.cz navíc informuje o tom, že poslední dny pro Ducára nebyly snadné. Jeho žena totiž absolvovala v pondělí porod, byl tedy nějakou dobu značně nervózní.

„Měl jsem nervy, nebudu lhát. Naštěstí manželka rodila v pondělí a všechno proběhlo v pořádku. V jednu ráno jsme odjížděli do porodnice a ve 3:20 už byla malá na světě,“ nechal se slyšet Ducár.

Hned z porodnice odjížděl v šest ráno na trénink, ve středu odletěl do Anglie. V pátek i v sobotu před zápasem musí absolvovat vážení. Kvalit svého soupeře si je vědom. V neděli se vrátí ke své rodině.

Zdroj: BoxRec, Kaocko.cz

Reklama

Bojové sporty

Čtyři roky čekání jsou u konce! Byla doba, kdy jsem tuhle odvetu pustil z hlavy, řekl Kincl o souboji s Vémolou

Souboj Patrika Kincla s Karlosem Vémolou je oficiální! K souboji dojde na posledním turnaji roku 2022 30. prosince. Jak na oznámení reaguje úřadující šampion střední váhy?

Publikováno

dne

Souboj Patrika Kincla s Karlosem Vémolou je oficiální! K souboji dojde na posledním turnaji roku 2022 30. prosince. Jak na oznámení reaguje úřadující šampion střední váhy?

Odveta je konečně na světě! Patrik Kincl v posledním vzájemném klání podlehl Karlosu Vémolovi a od té doby neustále doufal v další šanci.

Ta nyní přichází, jako úřadující šampion vyzve svého soka 30. prosince v O2 areně na posledním turnaji roku 2022.

“Byla doba, kdy jsem tuhle odvetu pustil z hlavy a přestal věřit, že to vůbec někdy klapne. Čtyři roky čekání jsou teď u konce! Doufám. Ve finále cítím, že je teď ideální čas.

Ve střední váze jsem se zabydlel, nasbíral zápasnické zkušenosti a vím, jak se k přípravě postavit. A ano, je to pro mě osobní. Je to parádní náboj do tréninků, jen musím udržet nervy na uzdě. Bude to velký!!! Vidíme se v prosinci,” reagoval Patrik Kincl na svém Instagramu.

Oba se vzájemně nemusí, ačkoliv byli v minulosti kamarádi. O možné odvetě se ale hovořilo již delší dobu a když Kincl vyhrál oba titulové zápasy, nebylo o ní pochyb.

„Překvapivě to pro mě znamená nejlépe zaplacenej fight v historii Česka nebo Slovenska, protože jsme s Oktagonem právě prodloužili smlouvu,“ řekl Vémola v rozhovoru pro iSport.

Zdroj: iSport, Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Nejlépe zaplacenej fight v historii Česka, reaguje Vémola na potvrzení jeho odvety s Kinclem

Karlos Vémola reaguje na potvrzenou odvetu s Patrikem Kinclem. Oktagon údajně zaplatil největší sumu, jakou kdy kterýkoliv zápasník na domácí scéně dostal. Co dále řekl?

Publikováno

dne

Karlos Vémola reaguje na potvrzenou odvetu s Patrikem Kinclem. Oktagon údajně zaplatil největší sumu, jakou kdy kterýkoliv zápasník na domácí scéně dostal. Co dále řekl?

Titulová bitva Vémola vs. Kincl 2 potvrzena na konci roku

Největší domácí MMA organizace Oktagon dnes ráno oznámila očekávaný souboj dvou znepřátelených rivalů. Na konci prosince bude pražská O2 Aréna svědkem titulového souboje o pás šampiona střední váhy.

O něj se utkají v odvetě z roku 2018 současný šampion Patrik Kincl a vyzyvatel Karlos Vémola. Pro Patrika Kincla má tak zápas speciální příchuť, protože má co svému soupeři oplácet. Před čtyřmi lety totiž s Terminátorem prohrál v tehdejší organizaci XFN.

Nejočekávanější zápas letoška tak zakončí další veleúspěšný rok Oktagonu. Co na duel říká Karlos Vémola, který se konečně dočkal možnosti držet současně dva opasky šampiona Oktagonu?

Nejlépe zaplacenej fight Česka a Slovenska, říká spokojený Vémola

„Odveta s Kinclem pro mě neznamená vůbec nic, kromě toho, že konečně dostanu zpátky svůj pás,“ řekl Vémola v rozhovoru pro iSport.cz. „A po dohodě s Ondrou (Ondřej Novotný – spolumajitel Oktagonu) pak budu mít příležitost pokusit se o to, o co se tady v Čechách ještě nikdy nikdo nepokusil,“ vyslovil své přání získat pásy šampiona ve třech váhových kategoriích.

Nedávno totiž v rozhovoru propálil, že Novotný mu slíbil v případě vítězství možnost zabojovat o pás šampiona těžké váhy. Ten by se měl uskutečnit v Mnichově, kam se má organizace vydat v roce 2023.

Terminátor pak dále v rozhovoru přiznal, že vzájemný duel přece jen bude pro něj mimořádný v jedné věci. „Překvapivě to pro mě znamená nejlépe zaplacenej fight v historii Česka nebo Slovenska, protože jsme s Oktagonem právě prodloužili smlouvu,“ uvedl.

„Nemyslel jsem si, že dostanu nejlepší peníze právě za Kincla, kterej si myslím, že už tolik lidí nezajímá,“ sdělil evidentně spokojený Vémola. „Myslel jsem, že to bude muset bejt nějakej mnohem větší fight, ale jsem za to rád, budou to relativně easy money,“ věří ve své schopnosti.

„Za mě to byl pitomec a pitomec to vždycky bude,“ pokračoval v klasickém trashtalku. „Teď se o něm hodně mluví, ale po tom, co ho sfouknu, tak se na něj zase zapomene, tak jako se přestalo mluvit o Ďatelinkovi nebo o Jagovi (Václav Mikulášek s přezdívkou Baba Jaga),“ věří v jednoznačnou výhru.

Zdroj: iSport.cz

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Titulová bitva Vémola vs. Kincl potvrzena na prosincový Oktagon 38!

Konečně se fanoušci dočkali. Karlos Vémola a Patrik Kincl se v prosinci v pražské O2 areně utkají o pás šampiona střední váhy Oktagonu.

Publikováno

dne

Konečně se fanoušci dočkali. Karlos Vémola a Patrik Kincl se v prosinci v pražské O2 areně utkají o pás šampiona střední váhy Oktagonu.

O víkendu jsme vás informovali, že Oktagon MMA chystá na pondělní ráno velkou novinku. Všechny indicie směřovaly k tomu, že se chystá odveta mezi šampionem Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou o titul střední váhy Oktagonu.

Tato informace byla dnes v 9:00 hod samotnou organizací potvrzena. Fanoušci se tak dočkají konečného rozuzlení příběhu, který započal v roce 2018 ještě v organizaci XFN. Tehdy Terminátor zvítězil v tříkolové bitvě na body.

Nyní se oba utkají ve velkolepé odvetě, která bude znamenat další obhajobu šampiona střední váhy Kincla. Tentokrát se ale utká s nesmiřitelným rivalem, který začal promovat vzájemný zápas ihned po korunování Kincla po jeho zápase s Lohorém.

Pražská O2 arena bude 30.12.2022 svědkem války dvou velkých osobností domácího MMA. Zápas s podtitulem „Zúčtování“ z důvodu přezdívky Vémoly rozhodne o tom, kdo bude skutečným králem střední váhy Oktagonu.

„Čekali jste čtyři dlouhé roky a nyní, nyní je to konečně tady,“ láká organizace fanoušky na svých sociálních sítích. „Odveta a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona OKTAGON MMA,“ zní v popisku instagramového příspěvku.

„Souboj šampionů a rivalita, jaká na scéně nemá obdoby, dva muži, dvě velké osobnosti, dva příběhy a pouze jeden vítěz,“ promuje organizace duel, který zakončí skvělý rok v podání československého MMA. Oktagon 38 má tak na závěr roku neuvěřitelný náboj.

Zdroj: Oktagon MMA

Pokračovat ve čtení

Oblíbené