Bravo! Michal Sadílek věnoval na boj proti koronaviru částku půl milionu korun

Michal Sadílek se rozhodl pomoci s bojem proti koronaviru a přispěl částkou půl milionu korun, která poputuje do uzavřené oblasti v Olomouckém kraji.

zdroj: ed.nl

“Sedím sám ‘doma’ v Eindhovenu, 1000 kilometrů od svého skutečného domova. Zavedená opatření samozřejmě respektuji, ale člověka to bolí o to víc, že v těchto těžkých časech nemůže být s rodinou. Situace tady i v ČR je vážná a já už nemůžu jen nečinně přihlížet. Rád bych finančně podpořil jakoukoliv státní nebo soukromou instituci, sdružení nebo i jednotlivé doktory a sestřičky, kteří musí v těchto dnech pracovat na nás všechny, aby byl svět zase v pořádku,” uvedl Michal Sadílek.

Sadílek se rozhodl věnovat částku půl milionu korun nemocnici v Uherském Hradišti a městu Uničov, které patří do uzavřené oblasti v Olomouckém kraji. “Věřím, že tyhle prostředky pomohou k tomu, aby se sehnalo potřebné vybavení pro lidi v první linii a k celkovému uzdravení nás všech,” dodal reprezentant České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Super frajer 👏👏👏 Tak to má být a ne jako ty primadony Sparty v čele s Rosickým Dočkalem a dalšíma ! Těm by se také nic nestalo kdyby každý dal 0.5 mil. na dobrou věc !!! Stejně si ani 1 z nich tak obrovské platy nezaslouži a za 500tis.měsičně jsou drazí na to co předvádí 1 ve své funkci a druzí na hřišti !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.