Bratr Josefa Hušbauera skončil v nemocnici!

Jan Hušbauer, bratr slávistického Josefa Hušbauera, musel být převezen na jednotku intenzivní péče kvůli konfliktu v zápase III. třídy okresu Praha mezi SK Hvozdnicí a Radlíkem.

http://gty.im/1046065428

„Momentálně jsem ve stavu, že nemohu nic komentovat. Jediné, co jsem řekl, tak vzhledem k přístupu domácího klubu i osoby, která mě napadla, jak vše nepravdivě podali do protestu do oficiálního zápisu o utkání a objevilo se i v různých článcích zpravodajců, tak celou věc předávám svému právnímu zástupci panu Kramaričovi,“ uvedl Jan Hušbauer z nemocnice pro Sport.cz.

Všechno se zvrtlo v 84. minutě, když se na hřišti strhla bitka. Domácí gólman a hostující hráč byli vyloučeni.

Brankář dostal červenou kartu za hrubé nesportovní chování, kdy v přerušené hře napadl pěstmi a škrcením Jana Hušbauera, který zůstal po útoku ležet na zemi a hostující hráč byl vyloučen za napadení brankáře, jenž Jana Hušbauera napadl.

Zápas se kvůli tomuto incidentu nedohrál. „Po asi dvaceti minutách jsem utkání ukončil, protože na hrací ploše nebyl dostatečný počet hráčů obou mužstev. Vzhledem k této situaci jsem upozornil vedoucí a kapitány obou mužstev na to, že utkání je nedohráno a předčasně ukončeno,“ popsal v zápisu o utkání rozhodčí Kubíček.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?