Borussia Dortmund alespoň na chvíli naplnila stadion Signal Iduna Park písní You’ll Never Walk Alone

Signal Iduna Park je již nějaký ten den prakticky prázdný a proto se zaměstnanci Borussie rozhodli alespoň na chvíli zaplnit svůj 80 tisícový svatostánek svoji pověstnou atmosférou, když pustili na plné pecky píseň You’ll Never Walk Alone.

Evropa zažívá těžké časy, když životy všech zasáhl koronavirus, který už na celém světě postihl přes 250 000 lidí.

Alespoň na chvíli chtěli dát na tuto pandemii zapomenout zaměstnanci Borussie Dortmund, když na stadionu pustili chorál You’ll Never Walk Alone.

Signal Iduna Park patří svou atmosférou k jednomu z nejlepších stadionů na světě, o mocné síle Žluté zdi se už přesvědčila řada velkoklubů. Naposledy v Dortmundu prohrál například pařížský celek PSG, který ovšem zvládl domácí odvetu hranou bez diváků a postoupil tak po letech dále.

Nezbývá nic jiného, než jen doufat, že se na tento krásný stánek opět brzy vrátí fanoušci, aby dotlačili své miláčky k titulu, z něhož se naposledy radovali v sezoně 2011/12.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Old Trafford aneb Silný příběh Divadla snů, jenž je domovem Manchesteru United

Manchester United vítězí, další titul pro Manchester United, Rudí ďáblové jednoznačným způsobem ovládli derby... a mohli bychom pokračovat.

Tomáš Souček byl zvolen do nejlepší jedenáctky aktuální sezóny Premier League

Uživatelé portálu WhoScored zvolili nejlepší fotbalovou jedenáctku probíhající sezóny Premier League. A nechybí v ní ani český defenzivní záložník Tomáš Souček!

Svět zaskočen! Conor McGregor prohrál svůj zápas s Dustinem Poirierem

Ostře sledovaný duel, na který se fanoušci těšili už několik měsíců, je již minulostí. Zápas Poirier vs McGregor v rámci turnaje UFC 257 skončil pro mnohé nečekaně, a to právě výhrou Američana!