Reklama

Bojí se Vémola zápasu s Peštou? Zápasit s ním nebudu, je to nikdo, tvrdí Terminátor o veteránovi UFC

Jako čert kříži se Karlos Vémola vyhýbá potenciálnímu zápasu s Viktorem Peštou. Nyní mezi nimi navíc zuří menší spor a “Terminátor” se tedy na adresu rovněž bývalého zápasníka UFC vyjádřil během živého vysílání na Instagramu. Nutno podotknout, že jeho slova se úplně neshodují s jeho činy.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Od návratu Viktora Pešty na domácí scénu se pravidelně mluví o jeho možném zápase s Karlosem Vémolou. Aby také ne. Vždyť se jedná o dva veterány UFC! Něco takového tu zkrátka ještě nebylo.

Nicméně o zápas evidentně stojí pouze Pešta, “Terminátor” nikoliv, což ostatně potvrdil v úterním večerním živém vysílání na svém Instagramu. Na téma možného zápasu s Peštou došlo i kvůli jejich sporu o Vémolově lvici, která je dle Pešty týraná.

„Pešta je idiot, nechal si rozbít držku v Rusku, pak od Martínka a jen jak se mu ta huba zahojila, začal si ji otevírat na mě,“ připomněl Vémola zlomeninu čelisti, kterou Pešta prodělal právě v zápase s Martínkem, kde překvapivě prohrál.

Prý je to naposledy, co se Vémola o Peštovi vyjádřil. “Terminátor” věří, že až o něm přestane mluvit, neštěkne po něm do roka ani pes. A co případný zápas? „S Peštou nikdy zápasit nebudu! Jedině tehdy, kdyby zabořil Ondrovi Novotnému hlavu do p*dele tak hluboko, že by mu dal titulový zápas a on by ho hroznou náhodou vyhrál, tak pak jedině, abych mu ten pás vzal.“

Vémola však perlil dále. Pešta je podle něho nikdo a proto k zápasu nikdy dojít nemůže. Prý si ještě dvakrát nechá někde namlátit a jeho kariéra skončí. Nicméně mluvit o Peštovi jako o nikom? To nedává smysl. Vždyť zápasil s hvězdami UFC a dokázal být mnohdy rovným soupeřem svým přemožitelům.

A jestliže je Viktor Pešta, veterán UFC, nikdo, tak proč se tedy Karlos Vémola pouští třeba do zápasu s Václavem Mikuláškem? Bojí se snad po prohře s Attilou další porážky?

Zdroj: Instagram, Fight Club News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tak Pesta mel alespon koule na to do toho Ruska odletet Vemola tluc huba se vymluvil na zraneni a ted bude machrovat? Kokot co nic nedokazal

 2. A navíc zjistil,že je dostatek vypatlanejch sponzorů kteří mu dají peníze jen za to,že mele hubou tak proč si nechat rozbíjet tlamu

 3. Jsem mile překvapen ,že nejsem sám , kdo má podobný názor.
  ” Terminátor Výmola ” je hodně vypatlaná hlava

 4. Karlos je Karlos na jednu stranu chápu,ale na druhou?
  Proč jde teda zapasit s Mikulaskem,který je pouliční rváč?

 5. Vémola je zoufalec jeho zápasy jsou nejtrapnější co jsem kdy viděl.Frajer se jenom válí,vůbec neumí bojovat ve stoje.Přesná ukázka toho jak hlupák k penězům přišel.

 6. Vémola jasně řekl, že zápas 2 bývalých zápasníků UFC by byl v ČR historickým počinem a že se mu nebrání, jen na něj musí nadejít čas. Tenhle hnůj článek to nijak nemění. Jak říkal Vémola, Pešta zatím ani do 93 kg nedokázal zhubnout, tak těžko může přemýšlet o tomto zápasu. Že až Peště udělá jeden zápas v této váze, nemá problém se o tom bavit.
  Terminátor Vémola je sice šílenec, ale vypatlaná hlava, jak tu čtu, to rozhodně není. Je to spíš vychcaná hlava, která moc dobře ví, co dělá. Vy (skoro) všichni jste toho důkazem, protože před pár lety jste vůbec netušili, kdo je Vémola a část z vás měla maximálně lehké povědomí o tomto sportu, zbytek vůbec netušil, že MMA existuje.
  Tedy vytáhněte nejdříve hlavu z vlastní prdele, než tady budete vypouštět tyhlety moudra… víte úplný hovno. A to také nejsem jeho fanoušek a měl jsem radost, když mu dal Végh přes hubu. Ale na rozdíl od vás nejsem ani demagog, ani debil.

  • A jen doplním – tohle by byl pro Vémolu velice zajímavý zápas, protože by byl nadstandardně finančně ohodnocen. A jemu jde v první řadě o peníze. Tak se zkuste zamyslet, proč celá tahle situace je jaká je. Jestli máte IQ alespoň přes 90, musí vám do docvaknout.

  • -chlapečku co má IQ přes 90 . Nesuď ostatní podle sebe. bojové sporty mají v téhle zemi širokou základnu už od dob socialismu ,to jsi možná ještě skákal taťkovi z kukly do kulky. Po revoluci se začalo koukat třeba na OK3 nebo později Sport3 na večery K9 . Já osobně po letech klasického Shotokanu mám za sebou dalších 13 let full kontaktu a to rozhodně nejsem žádný jeho zakladatel nebo propagátor v téhle zemi. Spíš jsem přestoupil do slušně rozjetého vlaku.
   S Vémolu se jdi bodnout protože ač má za sebou řadu úspěchů tak pořád je to primitiv co maximálně někhoo hodí na zem a tam to utluče ,,na kováře” .A ten jeho privitismus z něj čiší u každého rozhovoru který dává,prostě tupan který vyrostl kdesi v Anglii ,,na dveřích ” tupanem zůstane i kdyby byl mistr světa. Moc bych se nedivil kdyby nedosahoval ani na tebou proklamovaných IQ 90.
   Mele sračky jak pro něj veterán z UFC není hodnotný soupeř a pak stojí o zápas s Mikuláškem u kterého cítí že má navrch.Strašně moc bych si přál aby se spletl jako s Atilou

   • Ty jsi evidentně taky klasická vymydlená hlava. Je vidět, že neumíš číst nebo chápat psaný text. Jak je vidno, tak ti dělá problém rozlišit Vémolovo buranské chování a inteligenci. I inteligentní člověk se může chovat jako hovado. A byť se o Vémolovi nedá říci, že je nějak nadstandardně inteligentní, tak rozhodně ani není hloupej. Kdo má problém tohle pochopit, tak si asi sedí na vedení a nebo zamrznul někde v pubertě. To je nejlepší, když někdo dobře popíše situaci, jako tady Karel a dá i najevo, že není Karlosův fanda, tak se tady seběhnou potrefený husy, protože jim je jasný, že těmi debily jsou oni a nejsou schopný si to přiznat.

    Vémola udělá pro prachy cokoliv a je dost vypočítavej. Moc dobře ví, co dělá. A je mu úplně jedno, že u toho vypadá jako idiot.
    Když jsem viděl rozhovor s tím Peštovo kumpánem Paluskou, tak to je ukázkový idiot, kterému nedochází ani základní souvislosti. Takže jestli hledáte úplnýho blba, obraťte se na něj.

 7. Vemola se Pešty boji nic jiného v tom není.. Pešta by ho poslal do důchodu a zavřel by mu tlamu.. Vemola to moc dobře ví…

 8. Zapasy s noname policistama z Norska jsou nezajimave, zapas Vemolu s Pestou je to co chce cesko-slovensky divak videt v oktagonu.

 9. No tak nechte ho si užívat poslední chvilky slávy. Zápasy nuda, Atila jasně dokázal odkud vítr vane. Za chvíli jde do důchodu tak ho nechte vydělávat. Ono udržet zoo a vysoký standard, který si nastavil bude něco stát.

 10. Šilhající Tlučhuba a Einstein Vémyslitel opět vykřikuje do světa svý kolotočářský moudra. Tehdejší pozvání od Becherovky na hradní chlastačku si spletl s pasováním na rytíře a od té doby má patent kecat úplně do všeho. To bylo řečí jak ho Atilla nemůže ohrozit, že je to sráč na cestě do sportovního důchodu a kdyby Vémolu náhodou porazil, tak pro něj nemá vlastně cenu dál zápasit a možná ani žít a bude chodit kanálama. Pak stačily dvě ťafky a válel se na zemi a ještě dlouho po zápase čuměl jek vyvoraná myš. To mu ale nebrání vést svá velkohubá moudra dál. Byl by to krásný zápas, kde by mu normální nenamachrovaný kluk Pešta rozbil tu nevymáchanou držku. A lev by mu mohl ukousnout kus řitě, aby žral první, to bych se smál. A ještě jeden postřeh. Metrákový Vémola umí shazovat do vážení,aby se mohl utkávat s 86kg pavouky. Pak to za dva dny do zápasu zase nabere a jako mašina všechny uválí. Tam kam patří tzn 93kg a víc schválně neleze a ví moc dobře proč.

 11. vemola nema koule jeto posera co se boji rany schvalne skouknete pospatku jeho zapasy tam si staci pockat a zerazit mu koleno do te veke huby ja osobneverim ze mu mikulasek nabije hubu a zase bude sedet v kleci a cumnet co se stalo blb

 12. Šilhající Tlučhuba a Einstein Vémyslitel opět vykřikuje do světa svý kolotočářský moudra. Tehdejší pozvání od Becherovky na hradní chlastačku si spletl s pasováním na rytíře a od té doby má patent kecat úplně do všeho. To bylo řečí jak ho Atilla nemůže ohrozit, že je to sráč na cestě do sportovního důchodu a kdyby Vémolu náhodou porazil, tak pro něj nemá vlastně cenu dál zápasit a možná ani žít a bude chodit kanálama. Pak stačily dvě ťafky a válel se na zemi a ještě dlouho po zápase čuměl jek vyvoraná myš. To mu ale nebrání vést svá velkohubá moudra dál. Byl by to krásný zápas, kde by mu normální nenamachrovaný kluk Pešta rozbil tu nevymáchanou držku. A lev by mu mohl ukousnout kus pr., aby žral první, to bych se smál. A ještě jeden postřeh. Metrákový Vémola umí shazovat do vážení,aby se mohl utkávat s 86kg pavouky. Pak to za dva dny do zápasu zase nabere a jako mašina všechny uválí. Tam kam patří tzn 93kg a víc schválně neleze a ví moc dobře proč.

 13. ,, Terminátor ” 😂
  Mele hubou akorát, vymlouvá se a bojí se, nic víc.
  Měl by přestat machrovat a dělat ze sebe bůh ví co, hvězda jedna vyhaslá.
  Dostane jak od Pešty, Mikuláška tak i od Marpa a pak si může akorát tak vzít připosraný trikot, hodit ho přes rameno a jít se mazlit s koťátkem na zahrádku, pokud mu ho tedy půjčí.
  Talent nějaký Kája má, to určitě, ale bohužel minimálně o méně jak polovinu svého EGA..

 14. Takže Pešta,který je veterán UFC a bojoval v Rusku s Emelianenkem je nula,takže s ním bojovat nebude.Zato s Norským neznámým nickou a s Mikuláškem ano.Vybírá si samé slabší bojovníky,pak přijde špička Attila a on je v koncích,jen plná huba keců.ZOUFALEC

 15. Vémola je šimpanzí povaleč, kterej se umí jenom válet po zemi a tlouct kamenem do ořechů.
  Jedinej rozdíl mezi jeho zápasením a roztloukáním ořechů šimpanzem, je ten, že Vémola nemá ten kámen, jinak ty pohyby jsou úplně stejný.

 16. Kdyz si Vemola rika, ze je elitni fighter, tak divaci chteji videt zapas s elitnim souperem a to Pesta urcite je. To s tim norskym policajtem byla saskarna. Mozna ted Pesta neni v top forme, ale na zapas s Vemolou by se urcite pripravil. A kdyz se divam na zapas Prochazka – Martin Solc, tak i zapas se Solcem by byl zajimavy.

 17. Vémola je prostě jen připosranej, hubu nezavřel nikdy a bojoval s kým se mu hodilo. Od toho co dostal po hubě od Végha je připosranej 5x tolik, vyhýbá se jakémukoliv náznaku, že by mohl dostat a skončit. Nezajímáho už kariéra a zápasy, ale jak podojit ještě co nejvíce sponzorů apod, než úplně zmizí…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 – Preview a tipy na sázení

UFC 264 se pomalu a nezadržitelně blíží a s ním i třetí zápas Dustina Poiriera s Conorem McGregorem. Mírným favoritem je dle bookmakerů irský zápasník, dokáže tuto roli potvrdit?

UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 – Informace, program, stream

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na další várku zápasů v nejprestižnější MMA organizaci na světě. UFC 264 nabídne vyvrcholení trilogie mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, to však nebude vše. Jaký je program a kde turnaj sledovat?

UFC Fight Night 190: Gane vs. Volkov – Preview a tipy na sázení

Už o víkendu se dočkáme turnaje UFC Fight Night 190, v jehož hlavní bitvě se utkají Ciryl Gane a Alexander Volkov. Co od zápasu čekat a na co si vsadit?
Reklama