Blíží se Stronatiho přestup? Zájem je v Polsku a Maďarsku

Poslední zápas roku s Brnem odehrál již klasicky téměř bezchybně. V Ostravě řídí obranu a svými výkony láká zájemce ze zahraničí. Navíc za 8 dní se otevírá přestupové okno a kolem tohoto 26letého stopera bude jistě rušno.

Zdroj: fcb.cz

Patrizio Stronati si drží skvělou formu a všimly si toho i kluby v zahraničí. Na stole už prý dokonce leží nabídka z maďarské Puskáse, kterou trénuje bývalý liberecký kouč Zsolt Hornyák. Zájem je také v polské Poznani.

Kouč Luboš Kozel po utkání připustil, že v případě nabídky s příznivými podmínkami přestupu nikdo bránit nebude. Ztráta by to ovšem pro Baník byla obrovská.

Podle informací deníku iSport se zatím jedná o přestupové částce, která zatím ostravské vedení neuspokojuje. Podle serveru transfermarkt.com je hodnota řízného stopera okolo 1 mil. euro.

Sám hráč se k tomuto tématu vyjádřil: “Zájem tam je, ale nic oficiálního na stole nemám. Jsem pořád hráčem Baníku a soustředím se na něj. Baví mě za něj hrát, ale mrzí mě, že je to bez fanoušků.”

Zároveň ale dodává: „Každého fotbalistu láká odejít do zahraničí, každý táta rodiny by ji chtěl zajistit. Takže to mě samozřejmě láká, ale myslím jen na Baník.

A jestli by pro mě bylo Maďarsko nebo Polsko krokem vpřed? První týmy v Polsku hrají poháry, myslím, že by to byl krok vpřed. Ale těžko říct…”

Zda opravdu dojde k transferu zatím jasné není. Každopádně můžeme zůstat zvědaví, jak se po svátcích situace na Bazalech vyvine.

Zdroj: transfermarkt.com, iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Patriot tělem i duší a bijící srdce ostravského klubu má nejlepší čas i věk posunout se někam dál. Taková FC Santa Coloma by mu slušela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.