Reklama

Bitka ve slovenské hokejové lize skončila po první ráně! Hráč Slovanu Bratislava opustil led na nosítkách

Do konce hokejového zápasu mezi Slovanem Bratislava a týmem Michalovců zbývalo pouhých 33 vteřin. Skóre 7:4 ukazovalo na jasné vítězství domácího týmu. Pak ale přišla bitka, jejíž závěr si budou všichni dlouho pamatovat.

Zdroj: cas.sk

Hráč týmu Michalovců Tomáš Török vstřelil 33 vteřin před koncem utkání čtvrtý gól a zatímco u hostujícího týmu Michalovců probíhaly symbolické oslavy vstřeleného gólu, bratislavský Patrik Maier a Mark Louis z Michalovců odhodili rukavice a chystali se na bitku.

Tato bitka ovšem skončila hned první ranou, kterou schytal Patrik Maier. Čárový rozhodčí se do souboje připletl v tu nejméně vhodnou chvíli a právě kvůli němu Maier nemohl včas zareagovat na útok ze strany protivníka a po ráně do brady zůstal nehybně ležet na zemi.

“Rozhodčí se do toho zamotal ve chvíli, kdy tam neměl být. Velmi zbytečné zranění kvůli jeho chybě,” vyjádřil se na Twitteru k celé situaci útočník Slovanu Radislav Rapáč.

Maier byl zdravotníky odvezen z ledu na nosítkách. Byl při vědomí a komunikoval.

“K závěru zápasu se nechci vyjadřovat. Ale někdo tam udělal velkou chybu. Maier si nic nepamatuje. Je v nemocnici,” řekl asistent trenéra Slovanu Rudolf Jendek ihned po skončení zápasu.

Na Twitteru zveřejnil bratislavský tým doplňující informace: “Patrik je v nemocnici na pozorování. V kabině byl při vědomí, stál i na vlastních nohách, nic si nepamatuje. Má bolestivě zatlačený jeden zub (do dásně), ostatní důsledky ukážou až odborná vyšetření.”

Zdroj: sport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.

Zůstane v Olomouci? Belgický Leuven na Jemelku neuplatnil opci, ten tak dost možná začne přípravu v Sigmě

Václav Jemelka odešel v létě na hostování s opcí do belgického Leuvenu, ve kterém se chytl a pravidelně hrával v základní sestavě. Klub však nemá dostatek financí, a tak se rozhodl jeho opci neuplatit.