Bayern Mnichov si našel náhradu za Saného! Na hostování přijde chorvatská hvězda

Po konci Ribéryho i Robbena hledá bavorský velkoklub nové křídlo. Po zranění dlouhodobého přestupového cíle z Manchesteru City se Bayern Mnichov nakonec údajně dohodl s Interem Milán na hostování pro Ivana Perišiče.

Embed from Getty Images

Třicetiletý chorvatský záložník byl v zimě blízko k přestupu do Arsenalu. Ten tehdy po Interu požadoval hostování s opcí v hodnotě 35 milionů eur, avšak obchod se tehdy neuskutečnil. Nyní čeká Perišiče za podobných podmínek návrat do Bundesligy.

O jeho služby projevil zájem Bayern Mnichov, který si dlouho brousil zuby na Leroye Saného z Manchesteru City, ale kvůli zranění mladého Němce se přestup neuskuteční. Bavorský velkoklub tak sice nezakoupí jednu z největších hvězd Premier League, ale ušetří pořádný balík peněz a získá velice kvalitního hráče se zkušenostmi s německou ligou.

Medailista z Mistrovství světa roku 2018 a jedna z hlavních chorvatských fotbalových hvězd strávil několik sezon v Borussii Dortmund a Wolfsburgu před svým přestupem do Interu Milán, kde se ve 163 utkáních podílel na 77 brankách.

Perišič by měl v Mnichově v nejbližších dnech podstoupit zdravotní prohlídku a pokud půjde vše podle plánu, měl by být trenérovi Kovačovi k dispozici už v prvním kole Bundesligy. Bayern zaplatí za roční hostování 5 milionů eur a dalších 20 by měl přidat v případě trvalého přestupu po konci sezony.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..