Reklama

Barcelona řeší další problém, vycházejícím hvězdám nemůže nabídnout lukrativní platy

Barcelonou prochází strach. Poté, co kvůli nedostatku financí odešel zadarmo Lionel Messi, hrozí podobný scénář u vycházejících hvězd. Klub sice tvrdí, že vše vypadá dobře, dle informací medií vše ale tak růžové není.

Barcelona má jasnou prioritu. Když už odešel Lionel Messi, chce si udržet alespoň své mladé vycházející hvězdy. Jenže hned dvěma končí po této sezoně kontrakt.

Ansu Fati i Pedri patří mezi velké hvězdy budoucnosti, bude-li jim přát zdraví a udrží-li si poctivý a zodpovědný přístup. Katalánci by o ně velice neradi přišli.

Nicméně s tím, že jim končí kontrakty v létě, jsou ztotožněny ostatní kluby, které tak nahazují laso a čekají, jestli se alespoň jedna z hvězdiček chytí.

Mezi zájemce má patřit například Bayern, který by rád využil nelichotivé finanční situace v Barceloně. Situaci však monitorují i kluby z anglické Premier League.

Barcelona fanoušky neustále uklidňuje. Dává jasně najevo, co je pro klub prioritou. Stále si stojí za tím, že jednání probíhají dobře ze všech stran.

Dle serveru Goal ale není vše tak růžové a finální dohody nejsou ani zdaleka tak blízko, jak Barcelona tvrdí.

Klub by hráčům rád nabídl lukrativní kontrakty, jelikož chce řádně ocenit své budoucí klenoty. Jenže si to nemůže dovolit.

Vedení Barcelony se nemožnost nabídnout vysokou mzdu snaží kompenzovat například detaily týkajících se délky kontraktů, případně také různými bonusovými klauzulemi. Zkrátka dělá maximum, aby hráči věděli, že se jim v budoucnu jejich nynější ústupek vrátí.

Velkou motivací samozřejmě je už samotný fakt, že jak Fati, tak Pedri mají vysoké postavení v týmu. Patří k důležitým postavám a jejich pozice se bude zřejmě už jen zlepšovat.

Odolají ale volání dalších velkoklubů, které mohou nabídnout nejen okamžitě vysoké výdělky, ale také skutečnou konkurenceschopnost?

Zdroj: , Transfermarkt, Goal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené