Spojte se s námi

Fortuna liga

Baník dostal košem! Jeho vytoužená posila se upsala jinému účastníkovi Fortuna ligy

Prahl po něm Baník Ostrava a další celky, ceněný ligový záložník se ale rozhodl jít jinou cestou a vybral si jiný tradiční klub z nejvyšší české soutěže. Komu se nakonec ve Fortuna lize upsal?

Publikováno

dne

Prahl po něm Baník Ostrava a další celky, ceněný ligový záložník se ale rozhodl jít jinou cestou a vybral si jiný tradiční klub z nejvyšší české soutěže. Komu se nakonec ve Fortuna lize upsal?

Ostravanům se nepodařilo získat Vojtěcha Smrže, ten opouští Hradec Králové a stává se novou posilou Bohemians Praha 1905. Podle všeho podepsal blíže nespecifikovaný dlouholetý kontrakt.

350Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Velký zájem o jeho služby hlásily vedle Baníku také kluby z Mladé Boleslavi nebo Jablonce, Smrž se ovšem rozhodl pro Klokany, kteří tak získali velice zajímavou posilu do středu záložní formace.

„Vojta je univerzál do záložní řady, může nastoupit na různých pozicích. Navíc je schopný zaskočit i na stoperu, což je jeho největší deviza,“ pochvaloval si příchod nového hráče trenér Bohemians Jaroslav Veselý, jenž takto hovořil v rozhovoru pro klubový web.

„Vloni patřil k pilířům dobré hradecké hry během celé sezony. Jsem moc rád, že vedení přestup dotáhlo, protože jednání nebyla jednoduchá,“ nechal se dále slyšet kouč Veselý.

Smrž je odchovancem Karviné, kde začínal v dorostu a dostal se až do A-týmu, ve kterém se poprvé představil v nejvyšší české fotbalové soutěži, v níž už zůstal až do dnešních dní.

V létě roku 2021 hostoval v Mladé Boleslavi, která o něj nyní znovu usilovala. Na začátku uplynulého ročníku Smrž zamířil do Hradce Králové, tam se prakticky okamžitě stal členem zahajovací jedenáctky.

K jeho konci ve východočeském týmu měly údajně vést spory s koučem Jozefem Weberem. Spolu si prý příliš nerozuměli už během společného působení v Karviné.

Smrž bude mít ve středu zálohy Bohemians konkurenci především ve veteránovi Josefu Jindřiškovi a někdejším baníkovském středopolaři Adamu Jánošovi.

Zdroje: FC Bohemians Praha 1905, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené