Spojte se s námi

Fotbal

Arsenal se chystá přivést dalšího hráče z Brightonu, ten ovšem první nabídku 60 milionů liber za Caiceda odmítl

Arsenal již v tomto přestupovém období přivedl dvě zajímavé posily a podle Ekrema Konura se chystá přivést ještě jednu, tentokrát však za velké peníze, když se přestup Moisése Caiceda uskuteční za minimálně 75 milionů liber.

Publikováno

dne

Arsenal již v tomto přestupovém období přivedl dvě zajímavé posily a podle Ekrema Konura se chystá přivést ještě jednu, tentokrát však za velké peníze, když se přestup Moisése Caiceda uskuteční za minimálně 75 milionů liber.

Server Fichajes informoval o tom, že se snaží aktuální lídr Premier League zajistit služby talentovaného záložníka Brightonu, kde působí s přestávkami (hostování v Beerschot V.A. – Belgie) již dva roky.

Na této pozici má Mikel Arteta k dispozici především dvojici Thomas Partey a Granit Xhaka. Jenomže oba dva již mají svůj věk, který se pohybuje okolo 30 let, a tak je určitě nasnadě přivést mladšího hráče, který ovšem bude mít kvalitu, aby se pravidelně objevoval v základní sestavě.

Mohamed Elneny a Albert Sambi Lokonga se zatím takové důvěře ze strany španělského kouče netěší. Druhý zmíněný záložník má však mnohem větší potenciál, samozřejmě i vzhledem ke svému věku.

V případě zranění jednoho z dvojice Xhaka – Partey by pak nastal problém, který by mohl znamenat nemalé potíže v cestě za ligovým titulem. Mít tři opravdu kvalitní středopolaře by tak mělo být prioritou.

Novinář David Ornstein na svém Twitteru informoval, že první nabídka Gunners, která byla 60 milionů liber, byla klubem z jihu Anglie odmítnuta.

Arsenal je však údajně ochoten udělat vše pro to, aby ekvádorského hráče, jenž má za sebou již 26 startů v Premier League, získal. Jednalo by se navíc již o druhou posilu z Brightonu, když už ukořistil londýnský celek křídelníka Leandra Trossarda, který jej vyšel na 24 milionů eur.

Druhou velkou dosavadní posilou je polský obránce Jakub Kiwior, kterého vedení Gunners přivedlo za 25 milionů eur ze Spezie Calcio.

Kouč Arteta se však nyní musí plně koncentrovat na duel s Manchesterem City v rámci FA Cupu, načež 4. února zamíří do Liverpoolu, kde se jeho svěřenci střetnou s Evertonem, u něhož se dá předpokládat, že bude mít již nového kouče, kterým velmi pravděpodobně bude Sean Dyche.

Zdroj: Fichajes, Transfermarkt, Twitter

Reklama

Oblíbené