Arsenal prohrál s Manchesterem City 1:4. Podívejte se na sestřih.

V úterý večer se odehrála dvě čtvrtfinále anglického Ligového poháru. Gunners se v poslední době nedaří a nejinak tomu bylo v zápase s Manchesterem City. Do kabin se o poločase sice šlo za stavu 1:1, ale pak City přidalo tři góly a postoupilo do semifinále. Ve druhém čtvrtfinále porazil druholigový Brentford Newcastle 1:0.

Zdroj: burnleyfootballclub.com

Arsenal letos zažívá hororovou sezonu. V tabulce Premier league je až na 15. místě.

Před zápasem se ale zdůrazňovalo, že v pohárech to není tak zlé. Ve skupině Evropské ligy neztratil jediný bod a na cestě do čtvrtfinále Carabao cupu vyřadil Liverpool a Leicester.

Naopak Manchesteru City se docela daří. V Premier League ztrácí na 2. místo pouhé 4 body a to má zápas k dobru. A v Lize mistrů s přehledem vyhrál svou skupinu.

Citizens vstoupili do zápasu lépe a už ve 3. minutě se z pěkného centru prosadil Gabriel Jesus. Do změny stran ale srovnal stav utkání hlavou Alexandre Lacazette.

Ve druhém dějství byl Manchester City lepší a vstřelil tři góly. Nejprve se po chybě gólmana prosadil z přímého kopu Mahréz. Tři minuty na to přehodil Phil Foden brankáře Rúnarssona a pojistku přidal v 73. minutě Aymeric Laporte.

Pokud by se Citizens dostali do finále a vyhráli, byl by to pro ně čtvrtý triumf v řadě v anglickém Ligovém poháru.

Ve druhém čtvrtfinále prohrál Newcastle s Brentfordem, jenž je posledním druholigovým zástupcem.

Dnes sehrají zbylá dvě utkání Stoke s Tottenhamem a Everton s Manchesterem United.

Zdroj: youtube.com

Zdroj: sport.cz, livesport.cz