Arsenal nebo Manchester United? Massimiliano Allegri se učí anglicky a svůj návrat plánuje na červen

Massimiliano Allegri skončil v létě po pěti letech na lavičce Juventusu, s nímž slavil na konci každé sezony titul. Je to tak jeho už v pořadí šesté prvenství v Serii A, když se v sezoně 2010/11 radoval také na lavičce AC Milan. Dosud je však bez angažmá, nicméně sám potvrdil, že se po roční pauze v létě opět vrátí na lavičku.

Embed from Getty Images

Dvaapadesátiletý Ital má již s trénováním bohaté zkušenosti a navíc za sebou má i výsledky. Proto pro něj určitě nebude problém získat angažmá v top klubu. A že je z čeho vybírat! Bez trenéra jsou totiž velkokluby jako Bayern Mnichov či Arsenal. A je možné, že se do konce sezony uvolní místo i v dalších.

Allegri se v rozhovoru pro ESPN rozpovídal, jak moc se těší na svůj návrat na lavičku a na kdy ho vidí. “Vrátím se v červnu. Giovanni (Branchini, agen italského kouče) a já jsme k tomuto rozhodnutí dospěli ihned, jakmile jsem skončil v Turíně.”

“Příští rok pro mě bude důležitý. Důležitý především kvůli volbě, kterou nakonec budu muset udělat a potřebuji se na ni připravit. Po roce odpočinku a pěti letech strávených v Juventusu se už nechci vrátit zpět a počínat si špatně,” pokračoval Allegri.

Ze slov italského kouče je jasné, že nabídek má hned několik a bude si tak moc vybrat ten nejlepší možný projekt, který mu bude skvěle vyhovovat.

V médiích se mluví hodně o zájmu klubů z Premier League, především pak Arsenalu a Manchesteru United a těmto spekulacím Allegri sám v rozhovoru pomohl. “Chodím v Miláně na lekce angličtiny, koukám na filmy v angličtině a také trochu čtu, anglickému jazyku už rozumím dobře.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..