Spojte se s námi

Fotbal

Aktuální přestupové spekulace a novinky ze světa fotbalu – 23.5.

I když je fotbalová sezona v plném proudu, letní přestupové období se pomalu blíží a spekulací o přestupech hráčů neustále přibývá. My vám přinášíme ty nejnovější a nejzajímavější z nich.

Publikováno

dne

I když je fotbalová sezona v plném proudu, letní přestupové období se pomalu blíží a spekulací o přestupech hráčů neustále přibývá. My vám přinášíme ty nejnovější a nejzajímavější z nich.

Zdroj: FC Barcelona

Juventus si vyhlédl náhradu za Ronalda

Juventus Turín zaměřil svou pozornost na Antoina Griezmanna jako možnou náhradu za Cristiana Ronalda, protože Portugalcova budoucnost je na pochybách.

Stará dáma zkoumá možnost hostování francouzského křídelníka. V případě, že by Barcelona trvala na přestupu, může být do transakce zapojen i Paolo Dybala.

Rice jednou z priorit Chelsea

Declan Rice by mohl již brzo měnit zaměstnavatele v rámci Premier League. Trenér Thomas Tuchel je velikým obdivovatelem defenzivního záložníka, kterého by chtěl získat pro posílení své středové formace.

The Blues jsou ochotni zahrnout do transakce i hráčskou kompenzaci, aby snížili cenu 90 milionů liber, které požaduje West Ham. Nabízeným hráčem by se měl stát útočník Tammy Abraham.

Keita chce odejít do Atlétika

Španělské média informují, Naby Keita chce odejít z Liverpoolu do Atlétika Madrid.

Záložníkův agent prý nabídl jeho služby Rojiblancos. Ovšem hráč se nenachází na seznamu jejich posil a proto se zdá celá záležitost jako nepravděpodobná.

Příprava nové smlouvy pro Cuadrada

Juventus Turín pracuje na nové smlouvě pro Juana Cuadrada. Bianconeri ho považují za důležitý přínos v jejich bezprostřední budoucnosti a doufají, že bude souhlasit s dohodou, která prodlouží jeho pobyt v klubu až do roku 2023.

Bude se Lautaro stěhovat do Madridu?

Argentinský útočník Laurato Martinez by se v blízké budoucnosti mohl stěhovat do španělského hlavního města.

Hráčův agent, Alejandro Camano, se během tohoto týdne sešel se zástupci Realu a Atlética, aby spolu diskutovali o budoucnosti útočníka milánského Interu.

Inter zápasí s finančními problémy a proto bude pravděpodobně nucen k prodeji některých svých hráčů, přičemž Lautaro by značně naplnil klubovou pokladnu.

Letní čistky v Neapoli

Podle časopisu Gazzetta dello Sport se Neapol plánuje v létě rozloučit s několika svými klíčovými hráči.

Kalidou Koulibaly a Fabian Ruiz budou pravděpodobně prodáni. Elseid Hysaj a Nikola Maksimovič odejdou zdarma, protože jim v létě končí smlouvy. Tiemoue Bakayoko ukončí své hostování a vrátí se do Chelsea.

Nebudou to ovšem jen hráči, kteří odcházejí, protože se očekává, že po sezoně opustí klub i hlavní trenér Gennaro Gattuso.

Nuno opouští Wolves i kvůli přestupům

Včera jsme vás informovali, že trenér Nuno Espirito Santo skončí po sezoně na lavičce Wolves po čtyřech letech.

Jedním z důvodů jeho odchodu byly kromě špatných výkonů i neshody s klubovým vedením týkající se přestupové politiky.

Nová smlouva pro Fernandinha

Očekávalo se, že 36letý Fernandinho opustí po sezoně Manchester City. Defenzivní záložník měl s klubem smlouvu do léta 2021 a o její prodloužení se nemluvilo.

Během sezony ale kapitán ukázal, jak důležitý je pro svůj tým na hřišti i mimo něj. Proto se klubový představitelé rozhodli pokračovat ve vzájemné spolupráci a dohodli se s hráčem na prodloužení smlouvy o jeden rok.

Debuchy opustí Saint-Etienne

Kapitán francouzského týmu Saint-Etienne Mathieu Debuchy opustí klub na konci sezony, jak potvrdil i samotný klub.

35letý veterán se připojil ke klubu v roce 2018 z londýnského Arsenalu. Během tří let ve Francii patřil k základním stavebním prvkům defenzivy svého mužstva.

Zdroj: Goal, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené