Reklama

Aiham Ousou má vítěznou mentalitu! Dokáže se ve Slavii prosadit?

Teprve 21letý obránce je oficiálně hráčem pražské Slavie. Sešívaní jsou pro švédského mladíka první zahraniční štací. Aiham Ousou v důležitý den podpisu smlouvy do Prahy přivezl velkou rodinu. Z prvního rozhovoru, který udělal pro Slavii čiší velké odhodlání a vítězná mentalita, která je pro realizační tým červenobílých jednou z klíčových vlastností.

Ve Slavii to nebude mít jednoduché, na postu středního obránce však slávisty tlačí bota a pokud se mu povede rychle zapadnout, tak by se v kádru klidně mohl udržet.

Na předsezónní tiskovce sice zaznělo, že pro Ousoua má Slavia už připraveného zájemce z české nejvyšší ligy, kam by se mohl jít rozehrát v rámci hostování, ale také se může stát, že švédského mladíka uvidíme v červenobílém dresu.

Dle slov, které zazněly v rozhovoru to působí, že mladík má opravdu dobře nastavenou hlavu.

“Moje osobní ambice s týmem je pořád vyhrávat, jít zápas po zápase a zkusit získat trofeje. To je ta nejdůležitější věc! A já osobně se chci dál rozvíjet jako hráč, lídr a člověk. Den za dnem, trénink za tréninkem, zápas za zápasem. Snažit se dosáhnout vrcholu.

Chce se sám posouvat a zároveň být součástí týmu, kam samozřejmě nejprve bude muset zapadnout a poznat česká specifika. Ve Švédsku je kapitánem reprezentačního výběru do 21 let a jedna otázka ve slávistickém rozhovoru ho vybízela promluvit o jeho vůdčích schopnostech.

Aiham Ousou, ale ukázal, že je zároveň velice pokorným hráčem. “Moc si vážím toho, že jsem byl zvolen kapitánem. Je to pro mě velká pocta, splnění snu. Jsem moc pyšný a šťastný.”

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené