Reklama

Adam Gabriel si říká o základní sestavu ve Spartě! V přípravě předvádí vynikající výkony

Pražské Spartě se v přípravě na novou sezonu daří, zatím vyhrála všechny zápasy a mnoho hráčů si řeklo o šanci v základní sestavě. Jedním z nich je i dvacetiletý bek Adam Gabriel, odchovanec klubu.

Pražská Sparta je zatím v přípravě na novou sezonu stoprocentní. Zatím však hrála proti outsiderům a až její další soupeři jí pořádně prověří.

Díky slabším soupeřům se však mohli ukázat i hráči, kteří dosud nepatřili mezi základní stavební kameny A-týmu.

Jedním takovým je dozajista dvacetiletý pravý obránce Adam Gabriel, který dosud nastupoval za rezervu.

Nyní však nastoupil do přípravy s A-týmem a svou šanci chytil za pačesy. Naskočil zatím do všech z pěti přípravných zápasů a odehrál celkem 216 minut.

V zápasech vypadal jistě, nebál se i hry směrem dopředu. I díky tomu má na svém kontě tři gólové asistence.

Dokonce nebyl daleko i vstřelené brance. Dá se očekávat, že jej na podzim uvidíme častěji nastupovat v základní sestavě, vše také bude záležet na tom, jak vážné je zranění jeho kolegy Andrease Vindheima.

Forma Gabriela také možná zapříčinila to, že Sparta nakonec ukončila vyjednávání s Libercem o Martinu Koscelníkovi.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tak snad se kluk chytne – Sparta potřebuje větší kvalitu na pravé straně obrany než předvedli Vidheim a Sáček ! A pořad lepší vlastní 20letý odchovanec než za 16mil.kč 26letý Koscelnik který žadný zázrak není….. Mládí ve Spartě v před 👍 !

   • Je potřeba prokádrovat a co děda ten žral chrousty za letu? Mladý kluk ano ať dostane šanci ,nicméně ,záleží na trenerovi snad?

  • Najednou, to je panečku překvapeni. Najednou souhlasíte s Rosovou vizí. Panečku to tady píšu už nejméně rok. Že by jste přišel k rozumu?

   • Jestli se ptáte mě tak několikrát jsem psal že fandím mladým klukum a kor odchovancum a že by měli hrát místo těch Čelustku Vidheimu Sáčku Krejčiho st. Dočkalu Kozáku .To neni nic nového a již vubec ne Rosického objev…… To již psalo řikalo spousta lidí jak z fotbalového prostředí tak fanoušku hned po vyhození Stramacioniho že Sparta by měla jíd cestou svích mladých dravcu odchovancu doplněných o 4-5 nadstandartních fotbalistu ve věku 25-28 roku….. což ve Spartě nevidím ( pouze Karlsson to to splňuje ).

    • Že Sparta pújde jinou cestou než Slávia je Rosova vize. Hložan, Karabec, Vitík, Gabriel, Novotný a x dalších to je práce Sparťanů pana Hřebíka a Rosy. Takže se přestaňte tady najednou ztrapňovat těma Vašimi výmysly. Co vím, Vy jste do Sparty, chtěl tahat cizince jako Slavie. Počínaje Bukarym a ponecháním Kangy. Ani o jednom už není vůbec slyšet, pokud samozřejmě jde o fotbal. Takže prosím přestaňte tady najednou lhát.

     • Ano Bukariho i Kangu bych ve Spartě chtěl to jsou totiž oba dva fotbalisti kteři jsou rozdíloví nejsou liní na krok umí obejíd s balonem u nohy protihráče schopni dát gol z 20-22 metru bojovníci kteří se nebojí osobních souboju atd.atd. Děláte z Rosického boha ale tomu pravému s inicialy J B nesahá ani po kolena a nikdy nebude ! Tu cestu s mladými chtěl prosazovat již J.Hřebík před přichodem Stramacioniho i s tím že k nim by vybral do každé řady jednoho výborného rozdílového fotbalistu klidně i ze zahraničí ! Zalov te v paměti a uznej te to 😉

    • Millwall, Vy lžete až to není hezký. Znovu Vám opakuji tato dlouhá cesta s našimi mladými je cesta Hřebíka a Rosy. Po jeho příchodu mockrát tito dva o tom jakým směrem vést Spartu diskutovali a i nadále diskutují a velice hodně se i ve svých názorech shodují. Až oni teprve našli společnou reč na toto téma, jakým směrem by se měla Sparta ubírat. Prosím netahejte do toho Honzu Bergera, jelikož to je zase úplně jiná persona. Letenský Bůh je jen jeden! Ano v klubu měl být už dávno, ale bohužel to už je minulost a dnes už nemá ani ambice aby tam šel. Znám se s ním osobně moc dobře, Spartu spolu často probíráme, takže vím o čem mluvím. A konkrétně na Kangu máme stejný názor. O Bukarim už ani nemluvě. Mějte se krásně a dál si žijete v tom Vašem světě, kde nikdo jiný než Millwall nemá pravdu! Možná Sparťan jste, ale sparťanský srdíčko fanouška jako já, který je s klubem v časech dobrých, ale i zlých, tak to nemáte ani náhodnou. S člověkem, který uráží určité sparťanské legendy a ikony se nemám dál o čem bavit. A znovu Vám na závěr opakuji z Rosy a ani z nikoho jiného boha nedělám, jelikož sparťanský Bůh byl a je jen jeden a to je Honza Berger !!!

 2. Ten článek psal evidentně někdo, kdo neviděl Spartu hrát. Já viděl všechna utkání. Zatím všichni soupeři papírové velmi snadní. Pravá strana, bude pro Spartu asi velký problém. Vindheim hraje hrozně a Gabriel na Spartu vůbec nemá. Hraje s obrovským nasazením, snaží se hrát dopředu, ale je to plně chyb a z těch hrozí soupeř. Práva strana možná bude také problém. Hojer také bída, ale je tu chvilku, nad ním ještě hůl nelámu. Každopádně prává defenzivní strana bude podle mě největší slabinou. Může tam hrát snad jedině (wízner) nevím teď honem jak se správně píše. Ale on, je pro mě něj příjemnějším překvapením. Patří k nejlepším vůbec. Je lepší než DMK a v obraně by ho byla škoda.

  • Oprava Hojer levá strana. Polidar tam hraje lépe. Hodně se mi ještě líbí Karabec, ale opakuji, slabší soupeři. Uvidíme jak mu to půjde proti těm lepším.

 3. Pane Petřík není to fér vůči tatínkovu stylu vyhledej a znič.Mladej to má před sebou a určitě nebude horší,jak ti co plátují obranu Sparty již pět let.Sparta v obraně vyzkoušela tolik světových talentů,že má minimálně nárok na zápis do knihy rekordů v Pelhřimově.Letos je Sparta jediný tým,který bude prohánět Slávii od začátku do konce.Pokud by se ještě podařilo přesunout do defenzívy s Béčka k Dočkalovi Váchu ,tak nemám o páté místo obavu.To že nás předstihne Zlín A Slovácko je jen náhoda výsledky Hřebíkovi Akademie to nemůže rozhodit.

  • Pane Braine, to bylo jen takové “popíchnutí” pamětníka legendárního okamžiku. Chudák Labant se skvělou levačkou, se z toho snad už nikdy fotbalově nevzpamatoval. No už měl Gabriel šanci se ukázat v Teplicích, kde zrovna nezářil, ale tam se mohl svézt s celým bídným týmem sklářů.

 4. tak snad ho Vrba taky nekdy postaví. Mladici ve sparte ukazuji svou silu, tak by se konecne mohlo stat ze sparta postavi 11ctku ze svych odchovancu.

 5. Žádné posily se nekonají snad se hra obrany zlepší ? Vidheim je řadový hráč,tací běhají v nižších soutěžích!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené