A teď kam? Komličenko si může vybírat. Mladou Boleslav opustí

Úkol zněl jasně. Mladé Boleslavi pomoci do základní skupiny Evropské ligy a pak se v kariéře posunout zas o patro výš. Taková byla nepsaná dohoda mezi středočeským klubem a Nikolajem Komličenkem. První část dohody sice nevyšla, když svěřenci Jozefa Webera vypadli s FCSB 0:1 ve 3. předkole Evropské ligy, ale ta druhá se velmi záhy velice pravděpodobně naplní.

Nikolaj Komličenko. Zdroj: fkmb.cz

O zájmu o Komličenka jsme informovali už před třemi měsíci. Tehdy se skloňovaly kluby Lokomotiv a Spartak Moskva a řecký PAOK Soluň. Nyní se situace vykrystalizovala. Spartak už o čtyřiadvacetiletého hráče nestojí, což potvrdil i sportovní ředitel Tomas Zorn.

Žhavými adepty tak zůstává Lokomotiv a PAOK. Moskevský celek ale v minulých dnech podepsal jiného útočníka Luku Djordjeviče. Také měl zájem o Francka Ribéryho, ten ale s díky odmítl.

Vedení Lokomotivu se také před několika dny obrátilo na Mladou Boleslav ohledně jednání. Středočeši o tom ale nechtěli nic slyšet, protože se chtěli soustředit na dvojzápas s FCSB. Teď však mají čas a k jednání znovu dojde.

Prezident klubu Josef Dufek ale předsevzal, že nepotřebují Komličenka prodávat, ale v případě, že by sám hráč projevil zájem vrátit se do své vlasti, nebránil by mu. A právě zájem hráče bude nejdůležitější. Pokud kývne, kývne i Boleslav. A to je varianta, která s největší pravděpodobností nastane.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..