5 nejlepších levných hráčů ze Serie A ve FIFĚ 20

Minule jsme si rozebrali beasty z Premier League, dnes se přesuneme do Itálie. Ta je pravděpodobně druhou nejhranější ligou ve FIFĚ. I v ní najdeme několik karet, které budou v nové FIFĚ levné a zároveň skvělé, tady máte moje tipy.

Embed from Getty Images

Brankářské křeslo zaujme již veterán Stefano Sorrentino. Sice není zrovna nejvyšší, ale má jiné přednosti. Má velice slušné skákání i chytání míče, rezervy má v kategorii reflexy, ale není to zlé. Pokud tedy preferujete osvědčenou kvalitu, zvolte právě tohoto Itala.

Juan Jesus je hráč, který by rozhodně ve vašem týmu neměl chybět. 77 rychlost je na stopera úžasné a když má i 82 sílu, není co řešit. Oproti loňsku by se jeho karta moc měnit neměla. Pokud se ptáte na bránění, mělo by se pohybovat okolo sedmdesáti osmi. Slabinou můžou být nahrávky a slabá noha, ale u stopera jsou tyto atributy nepodstatné.

Do zálohy Vám doporučuji reprezentanta Pobřeží Slonoviny, Francka Kessieho. V podstatě patří do kategorie karet, které se po případném vylepšení zařadí do Guillit gangu. Při pohledu na jeho kartu Vás zaujme především jeho síla, která se pohybuje okolo 88. Ostatní atributy má nad 71 a navíc 4 hvězdy na slabší nohu. Na první měsíc naprosto dostačující karta.

Na křídlo jsem vybral kolegu Kessieho z reprezentace, Gervinha. Ten minulou sezónu v Parmě zářil a dokazoval, že stále má své kvality. Jeho rychlost by měla být okolo devadesáti, což je na gold kartu skvělé. Střela na tom sice nebude nejlépe, ale neměla by dělat úplný problém. 3 hvězdy na slabou nohu kompenzuje dobrý dribling a slušné nahrávky.

Na hrot Vám doporučuji francouzského fotbalistu Defrela, který se může chlubit slušnou rychlostí a dobrou střelou. K tomu dribling, jenž se pohybuje okolo 82, to je na hroťáka skvělé. Menší slabinou je opět slabá noha, zato triky má čtyřhvězdičkové, což je parádní.

Chybí Vám v mém seznamu někdo? Pokud ano, sdělte mi to do komentářů.

1 komentář

  1. Trošku to vypadá jako věštění z křišťálové koule… Nebo už snad někde jsou soupisky hráčů a jejich hodnocení?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..