Spojte se s námi

GAMING

Očekávané hodnocení nejlepších hráčů MS ve FIFĚ 19!

Zveřejněno

dne

Predikce hodnocení hráčů, kteří zazářili na Mistrovství světa 2018 v Rusku ve hře FIFA 19.

Zdroj: EA Sports

Brankář

Thibaut Courtois

Brankář Chelsea byl vyhodnocen nejlepším brankářem turnaje, proto nesmí v tomto žebříčku chybět. Sezona pro něj dopadla výborně, s Chelsea vyhrál titul a s belgickou reprezentací 3. místo na MS. Ve FIFĚ 18 měl hodnocení 89, objevil se dokonce i v týmu sezony a tím pádem očekávejme jeho hodnocení 90! To z něj udělá po Neuerovi a De Geovi 3. nejlepšího brankáře.

Embed from Getty Images

Obránci

Thomas Meunier

Bronzový z MS, zlatý z Ligue 1. V PSG ovšem moc nenastupuje a spekuluje se o jeho přestupu do jiného klubu. Na MS zazářil, i díky němu může být Belgie spokojena s výsledkem uplynulého turnaje. Hodnocení z minulé FIFY měl 81, ale očekávejme hodnocení až 84. Je také možné, že ve hře FIFA 19 ho uvidíme na změněném postu, a to pravé záloze.

Embed from Getty Images

Yerry Mina

Stoper z Kolumbije, střelec 3 branek na MS v Rusku. Jeho přestup je po příchodu Lengleta na spadnutí. Ve FIFĚ 18 se objevil až ke konci sezony s hodnocením 80. Nové hodnocení bude těsně pod grafikou s boardem, a to 82.

Embed from Getty Images

Harry Maguire

Úspěch Anglie byl na dosah, ale i pro 4. místo místo nemusí kolébka fotbalu smutnit. Maguire byl kometou sezony a výbornou formu si převezl na MS. Na začátku FIFY měl hodnocení 75, po upgradu v zimě 79, ale dá se očekávat jeho další růst a pravděpodobně bude mít hodnocení 82.

Embed from Getty Images

Ashley Young

Tento hráč dříve nastupoval spíše v záloze, ale na tomto postu se našel. V minulé FIFĚ měl hodnocení 75 na podzim, po vylepšení v zimě 77. Byl také v týmu sezony a díky tomu by jeho hodnocení mělo pokořit hranici 80 a tím pádem očekávejme hodnocení tohoto angličana 81.

Embed from Getty Images

Záložníci

Aleksandr Golovin

Strůjce výborných výkonů Ruska. Na MS překvapil stejně jako jeho rodná země a skončil těsně před branami semifinále. Momentálně hraje v CSKA, ovšem nedá se očekávat jeho setrvání v týmu. Minulý rok měl hodnocení 76, jeho nové hodnocení bude souviset s přestupem do lepší ligy. Pravděpodobně bude na hranici 80.

Embed from Getty Images

Luka Modrić

Nejlepší hráč MS. Několikanásobný vítěz La ligy, Ligy mistrů, vícemistr Mistrovství světa. Je jedním z největších aspirantů na Zlatý míč. Na jeho hodnocení by se měl tento jev promítnout. Staré hodnocení hráče bylo 89, nové bude 91.

Embed from Getty Images

Kevin de Bruyne

Dlouhodobě jeden z nejlepších středních záložníků na turnaji předvedl své schopnosti a do tohoto žebříčku musí patřit. Ve FIFĚ 18 měl na podzim hodnocení 89, ovšem v zimě se zlepšil na 91. Jeho vývoj výše není předpokládaný, takové hodnocení, které momentálně má odpovídá jeho schopnostem. Zůstane tak na hodnocení 91.

Embed from Getty Images

Útočníci

Kylian Mbappé

Nejlepší mladý hráč Mistrovství světa 2018 v Rusku, jeden z nejlepších hráčů celého turnaje. Hbitý rychlý útočník, u kterého se předpokládá že se stane nejlepším hráčem světa. Ve hře FIFA 18 měl hodnocení na podzim 83, v zimě 84 a v nové hře stoupne jeho hodnocení na 85.

Embed from Getty Images

Antione Griezmann

Útočník, kterému nědělá problém návrat do obrany. Jeho vynikající levačka je hrozbou pro všechny brankáře světa. Ve staré FIFĚ 18 měl hodnocení 88, které by se mělo ve FIFĚ 19 mírně zvednout na hodnocení 89.

Embed from Getty Images

Eden Hazard

Je spojován s přestupem do Realu Madrid nebo Barcelony, ale momentálně patří anglické Chelsea. Už několik let podává vynikající výkony a každý hráč FIFY, který buduje Premier League stojí o jeho kartičku. V zimě zaznamenal upgrade oproti podzimu o 1 stupeň, tím pádem měl hodnocení 91. A to pravděpodobně stoupne i tentokrát. Nové hodnocení tohoto Belgičana bude 92.

Embed from Getty Images

 

 

GAMING

Rozhovor s FIFA youtuberem Mich Sakem. Zůstane u natáčení této hry?

Zveřejněno

dne

Mich Sako, mladý youtuber, který natáčí především videa ze série FIFA. Jak dlouho už natáčí? Co plánuje do budoucna? To vše nám prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Ruik Football.

Jsi poměrně mladý, kdy jsi natočil první video? Jak jsi začínal?

Videa jsem začal natáčet před necelými pěti lety, přesněji kanál jsem si založil 4. 10. 2013 a první video jsem nahrál 29. 11. 2013. Tehdy to bylo devatenáctisekundové video ze hry NHL 09, pak už jsem točil jen Fifu a Minecraft (ten jsem poté samozřejmě natáčet přestal). Aktivněji jsem ale začal natáčet až o dost později, přesněji Fifou 17 v říjnu 2016. Od té doby se YouTubu věnuju aktivně.

Co tě přivedlo k natáčení videí na youtube?

V roce 2013 jsem objevil Jirku Krále s Gejmrem, natolik mě jejich videa bavila, že jsem chtěl začít taky. Z počátku mě samozřejmě skoro nikdo nesledoval, tak to bývá u Minecraft YouTuberů (směje se).

Hraješ stále aktivně fotbal?

Teď už ne, hrával jsem ho aktivně 6 let za okresní klub, který se nacházel v Praze a jednou jsme porazili Spartu. Tehdy to byl velký úspěch. Dneska už fotbal pouze sleduji a občas si chodím samozřejmě s kamarády zakopat.

Fotbal tedy sleduješ. Který tým je tvému srdci nejblíže?

Fotbal je můj život, proto také tolik hraju Fifu a stojí na ní i celý můj kanál. V Česku to mám relativně jasné, děda i táta fandili (a ještě stále fandí) Spartě Praha, takže jdu v jejich stopách. V zahraničí mám pár týmů, které jsou mi velmi sympatické, ale kdybych měl říct jeden, bude to určitě Barcelona.

Co je na tvé tvorbě podle tvého názoru nejzajímavější?

Tohle je hodně složitá otázka. Sám jsem nejvíc spokojený s neustálým zlepšováním editu, ale kvůli tomu se lidi na videa nedívají. Řekl bych o sobě, že se ve Fifě hodně vyznám, sleduji zahraniční scénu a mám nejnovější informace právě o této hře. Snažím se tvorbu neustále zkvalitňovat a mými videi zkracovat lidem dlouhou chvíli. Jestli se mi to daří, to můžete posoudit sami. Sám bych řekl, že ano, protože můj kanál roste neskutečnou rychlostí, za což jsem nesmírně vděčný.

Podělil by ses o nějakou příhodou, která tě nejvíce potěšila při tvém účinkování na youtube?

Upřímně řečeno, asi nedokážu vybrat pouze jednu. Díky YouTube jsem poznal Caabika (youtuber, který také natáčí sérii FIFA, pozn. red.), za což jsem samozřejmě moc rád. Sledují mě tisíce lidí, což pro mě bylo dříve tak trochu nepředstavitelné. Byl to sen, který si teď žiju. Jsem za to moc rád a doufám, že se naše komunita ještě rozroste.

Co tě naopak nejvíce zklamalo?

Nejvíce mě vždy zklamou diváci, kteří mi nadávají za něco, za co buď nemůžu, nebo to dokonce vůbec není pravda. Takové lidi na svém kanále nechci a nejsou u mě vítáni. Naštěstí je to jen menšina a většina mých fanoušků jsou skvělí lidé.

Měl jsi někdy nutkání své působení na této platformě ukončit?

Ano, řekl bych, že to tak měli asi všichni. Pokud natáčíte na YouTube, je důležité si předem uvědomit, že tomu budete muset něco objetovat. Spousta lidí si to neuvědomuje a myslí si, že natočí tři videa a budou novým Jirkou Králem. Takhle to bohužel obvykle nefunguje. Já jsem si na začátku řekl, že jednou chci dosáhnout 10 000 odběratelů. K tomuto milníku jsem teď velmi blízko. Stojí za tím několik let práce, tak to je vždycky. Pokud chcete něčeho dosáhnout, nejde to bez snahy a úsilí. Podle toho jsem se celou dobu řídil, ale v jednu chvíli jsem už neviděl skoro žádný růst. Diváci mi tehdy odhlasovali, ať natáčím dál. To jsem vzal jako výzvu a řekl jsem si, že v tom budu pokračovat tak dlouho, než nedosáhnu svého cíle. Teď jsem za to svému bývalému já velmi vděčný, o tomto jsem snil. Mám svoji úžasnou komunitu, která mě sleduje a fandí mi. Jsem opravdu moc rád, že jsem neskončil.

Myslíš, že se jednou v budoucnu budeš živit nahráváním videí na youtube?

Upřímně řečeno, si myslím, že by to jednou nastat mohlo. YouTube se neustále zvětšuje. Když jsem začínal, vůbec jsem nevěděl, že z toho jdou získat peníze. Několik let jsem natáčel bez zpeněžení, poté jsem si videa zpeněžil. Myslím si, že pokud se mi podaří vytrvat a neustále se zlepšovat, můžu se tím jednou i živit. Je mi necelých 16 let, minimálně 4 roky budu studovat gymnázium. Celou tuto dobu budu natáčet, pokud se nic nepokazí a vše půjde podle plánu. Uvidíme, kde budu za další 4 roky.

Hodláš se někdy účastnit FIFA turnajů, jak jsme zvyklí od jiných youtuberů?

Na dvou turnajích jsem již byl a určitě se hodlám zúčastnit více turnajů. Je ale potřeba trochu zlepšit mé dovednosti ve Fifě, aby to mělo smysl. To mám v plánu ve Fifě 19. Jak se mi to povede, to můžete sledovat na mém kanále.

Na jakou tvorbu se budeme moci na tvém youtube kanálu v blízké době těšit?

Mám v plánu předělání celého připojení k internetu a tím pádem i začít aktivně streamovat. Rozhodně budu natáčet spoustu pack openingů, SBC a tipů z oblasti tradingu ve Fifě 19, opět také natočím celou The Journey, také chci natáčet videa ze hry Rocket League, která mě hodně baví. Budu více natáčet videa z PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) a možná i další hry. Největší novinkou ale budou právě streamy, a to hlavně streamování všech zápasů z Víkendové Ligy. Doufám, že mi bude vše vycházet podle plánu, protože s Fifou 19 budu přecházet z PC na PlayStation 4.

Mich Saka můžete na youtube sledovat zde.

Poslední video

Pokračovat ve čtení

GAMING

Jak bude probíhat další díl Cesty? Hunter bude pokračovat v Realu Madrid!

Zveřejněno

dne

Příběh Alexe Huntera bude pokračovat i v následující FIFĚ. Tentokrát si jeho služby pojistil španělský klub Real Madrid.

Zdroj: easports.com

Kariéra tohoto mladičkého útočníka z Anglie vykvetla již v jeho 17 letech, kdy začal hrát anglickou Premier League. Ovšem i díky zranění musel pokrok restartovat v MLS, kde si zahrál za LA Galaxy. Poté se již vrátil do Evropy. Tam se svým týmem vyhrál ligový titul a také pohár.

O jeho přestupu do Bílého baletu se hovořilo už minulou sezonu, avšak z různých důvodů k transferu nedošlo. V sezoně 2018/19 tak bude mít ty nejvyšší cíle. Zvítězit v Lize mistrů a zvednout nad hlavu ušatý pohár. “O přestupu do Realu Madrid, největšího klubu na světě, sní každé dítě. A kromě toho konečně dostanu příležitost zahrát si nejprestižnější klubovou pohárovou soutěž planety – UEFA Champions League,‘‚ řekl Hunter svým fanouškům.

Hunter bude i v následující sezoně nastupovat s číslem 29. V týmu ho pomocí videa přivítali hráči jako např. Carvajal či Varane.

Série Cesta Alexe Huntera po tomto díle ukončí své vyprávění. Buď se tento formát celý zruší (což se nepředpokládá), nebo si budeme moci zahrát za někoho úplně jiného. Hra vychází 29. září 2018.

Pokračovat ve čtení

GAMING

Nicolae Stanciu v týmu týdne FIFA 18 Ultimate team

Zveřejněno

dne

Sparťanský záložník Nicolae Stanciu byl díky svému výbornému výkonu proti Teplicím vybrán do 42. FUT Týmu týdne hry FIFA 18.

Zdroj: easports.com

V týmu je díky dvěma asistencím na branky Josefa Šurala a nádherným přímým kopem do sítě brankáře Diviše. Od EA dostal hodnocení 80 a pozici pravého záložníka, na které ve Spartě často nastupuje. Ve virtuálním týmu se setká mimo jiné s Paulem Pogbou, Sadio Maném, Waynem Rooneym či Dimitry Paytem.

V týmu týdne byl ve hře FIFA 18 i jeho spoluhráč Josef Šural, který tehdy ve venkovním zápase v Jablonci vstřelil hattrick. Do tohoto týmu se ovšem i přes dvě vstřelené branky nevešel.

Pokračovat ve čtení
Reklama

Oblíbené